Διακήρυξη
Buyer: ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
- Published
- 1 July 2024
- Submission deadline
- 5 August 2024, 15:00
- Estimated value
- €6,451,613
- Place of performance
- EL531
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00389616-2024
- Reference
- 13515974-2fd1-41c4-b338-4482bab2688a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 85300000Servicios de asistencia social y servicios conexos
Description
Αναβάθμιση και Διεύρυνση των Κοινωνικών και Προνοιακών Υπηρεσιών στην Περιφέρεια Δυτικής Μακεδονίας με προσαρμογή εξατομικευμένων υπηρεσιών κοινωνικής ένταξης ωφελούμενων ευπαθών ομάδων που πλήττονται από την απολιγνιτοποίηση.
Award criteria
- Price
- Quality
Official publications
- TED · 00389616-2024 · 1 July 2024
- OJS · 126/2024 · 1 July 2024