ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1/2024
Buyer: ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Ι
- Published
- 13 May 2024
- Submission deadline
- 17 June 2024, 23:00
- Estimated value
- €150,000
- Place of performance
- ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ, EL307
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00278633-2024
- Reference
- ece003da-5e47-41da-b57a-0984f9a88066
- Official source
- Official source
CPV codes
- 31712111Tarjetas telefónicas
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΗΛΕΚΑΡΤΩΝ ΟΤΕ
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΗΛΕΚΑΡΤΕΣ ΟΤΕ ΤΩΝ 10 ΕΥΡΩ | 31712111 Tarjetas telefónicas | €130,000 |
| 2 | ΤΗΛΕΚΑΡΤΕΣ ΟΤΕ ΤΩΝ 4 ΕΥΡΩ | 31712111 Tarjetas telefónicas | €20,000 |
Award criteria
- Price — ΜΕΙΟΔΟΤΙΚΟΣ (ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΕΚΠΤΩΣΗΣ)
Official publications
- TED · 00278633-2024 · 13 May 2024
- OJS · 92/2024 · 13 May 2024
Other tenders from ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Ι
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΗΛΕΚΑΡΤΩΝ 2027
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 3/2026 ΕΙΔΗ ΠΡΑΤΗΡΙΟΥ / ΚΑΝΤΙΝΑΣ - ΚΥΛΙΚΕΙΟΥ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 4/2026 ΑΡΤΟΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ 2027
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2026 ΑΡΤΟΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ 2027
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2026 ΑΡΤΟΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ 2027
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1/2026 ΚΑΥΣΙΜΑ 2027
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 3/2025 ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΑΡΤΟΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ 2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2025 ΚΑΥΣΙΜΑ 2026
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1/2025 ΑΡΤΟΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ 2026
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 4/2024 ΚΑΥΣΙΜΑ 2025