ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 06/2025
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ "Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ"
- Published
- 26 June 2025
- Submission deadline
- 21 July 2025, 15:00
- Estimated value
- €691,211
- Place of performance
- EL434
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00411620-2025
- Reference
- fcaf87be-2fa0-48f0-a3cb-32cb1bcae426
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33698100Cultivos microbiológicos
Description
ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ «Αντιδραστηρίων Μικροβιολογικού με ταυτόχρονη παραχώρηση Συνοδού Εξοπλισμού - Καλλιεργειών Μικροβιολογίας (CPV:33698100-0)»
Lots (7)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΟΜΑΔΑ 1. ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΕΠΩΑΣΗΣ ΚΑΙ ΑΝΙΧΝΕΥΣΗΣ ΑΙΜΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ ΚΑΙ ΜΥΚΟΒΑΚΤΗΡΙΔΙΟΥ | 33698100 Cultivos microbiológicos | — |
| 2 | ΟΜΑΔΑ 2A. ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΗΣ ΑΥΤΟΜΑΤΗΣ ΤΑΥΤΟΠΟΙΗΣΗΣ ΚΑΙ MIC ΜΙΚΡΟΒΙΩΝ | 33698100 Cultivos microbiológicos | — |
| 3 | ΟΜΑΔΑ 2B. ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΑΥΤΟΠΟΙΗΣΗΣ ΜΙΚΡΟΒΙΩΝ ΜΕ ΤΗ ΜΕΘΟΔΟ ΦΑΣΜΑΤΟΜΕΤΡΙΑΣ ΜΑΖΑΣ (MALDI-TOF). | 33698100 Cultivos microbiológicos | — |
| 4 | ΟΜΑΔΑ 3, ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ (STICK) ΟΥΡΩΝ 10 ΠΑΡΑΜΕΤΡΩΝ ΓΙΑ ΧΡΗΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΗΜΙΑΥΤΟΜΑΤΟ ΑΝΑΛΥΤΗ ΟΥΡΩΝ | 33698100 Cultivos microbiológicos | — |
| 5 | ΟΜΑΔΑ 4, ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΗΣ (STICK) ΟΥΡΩΝ & ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΜΕΤΡΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΙΔΙΩΝ ΟΥΡΩΝ | 33698100 Cultivos microbiológicos | — |
| 6 | ΟΜΑΔΑ 5, ΕΞΕΤΑΣΙΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΟΡΙΑΚΗ ΤΕΧΝΙΚΗ ΠΟΛΛΑΠΛΩΝ ΣΤΟΧΩΝ MULTIPLEX PCR | 33698100 Cultivos microbiológicos | — |
| 7 | ΟΜΑΔΑ 6. ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΙΧΝΕΥΣΗ ΤΗΣ ΛΑΝΘΑΝΟΥΣΑΣ ΦΥΜΑΤΙΩΣΗΣ. | 33698100 Cultivos microbiológicos | — |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00411620-2025 · 26 June 2025
- OJS · 120/2025 · 26 June 2025
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ "Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ"
- Προμήθεια και εγκατάσταση «Ψηφιακού Υπερηχοτομογράφου (CPV 33112200-0)» για τις ανάγκες του Ακτινοδιαγνωστικού Τμήματος του Γενικού…
- Προμήθεια και Εγκατάσταση Ακτινολογικού Συγκροτήματος (CPV 33111000-1)
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 5/2026
- Διακήρυξη 3/2026 για την Προμήθεια Υγρού Οξυγόνου και την Ενοικίαση Δεξαμενής Υγρού Οξυγόνου
- Προμήθεια και εγκατάσταση «Ψηφιακού Υπερηχοτομογράφου (CPV 33112200-0)» για τις ανάγκες του Ακτινοδιαγνωστικού Τμήματος του Γενικού…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ 18/2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ 18/2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 17/2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 12/2025
- Παροχή συμπληρωματικού Προσωπικού Καθαριότητας και Μηχανικού Εξοπλισμού