El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 06/2025

Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ "Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ"

Published
6 June 2025
Submission deadline
14 July 2025, 15:00
Estimated value
€691,211
Place of performance
EL434
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00367726-2025
Reference
fcaf87be-2fa0-48f0-a3cb-32cb1bcae426
Official source
Official source

CPV codes

Description

ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ «Αντιδραστηρίων Μικροβιολογικού με ταυτόχρονη παραχώρηση Συνοδού Εξοπλισμού - Καλλιεργειών Μικροβιολογίας (CPV:33698100-0)»

Lots (7)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 ΟΜΑΔΑ 1. ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΕΠΩΑΣΗΣ ΚΑΙ ΑΝΙΧΝΕΥΣΗΣ ΑΙΜΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ ΚΑΙ ΜΥΚΟΒΑΚΤΗΡΙΔΙΟΥ
ΧΑΝΙΑ, EL434
33698100 Cultivos microbiológicos
2 ΟΜΑΔΑ 2A. ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΗΣ ΑΥΤΟΜΑΤΗΣ ΤΑΥΤΟΠΟΙΗΣΗΣ ΚΑΙ MIC ΜΙΚΡΟΒΙΩΝ
ΧΑΝΙΑ, EL434
33698100 Cultivos microbiológicos
3 ΟΜΑΔΑ 2B. ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΑΥΤΟΠΟΙΗΣΗΣ ΜΙΚΡΟΒΙΩΝ ΜΕ ΤΗ ΜΕΘΟΔΟ ΦΑΣΜΑΤΟΜΕΤΡΙΑΣ ΜΑΖΑΣ (MALDI-TOF).
ΧΑΝΙΑ, EL434
33698100 Cultivos microbiológicos
4 ΟΜΑΔΑ 3, ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ (STICK) ΟΥΡΩΝ 10 ΠΑΡΑΜΕΤΡΩΝ ΓΙΑ ΧΡΗΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΗΜΙΑΥΤΟΜΑΤΟ ΑΝΑΛΥΤΗ ΟΥΡΩΝ
ΧΑΝΙΑ, EL434
33698100 Cultivos microbiológicos
5 ΟΜΑΔΑ 4, ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΗΣ (STICK) ΟΥΡΩΝ & ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΜΕΤΡΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΙΔΙΩΝ ΟΥΡΩΝ
ΧΑΝΙΑ, EL434
33698100 Cultivos microbiológicos
6 ΟΜΑΔΑ 5, ΕΞΕΤΑΣΙΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΟΡΙΑΚΗ ΤΕΧΝΙΚΗ ΠΟΛΛΑΠΛΩΝ ΣΤΟΧΩΝ MULTIPLEX PCR
ΧΑΝΙΑ, EL434
33698100 Cultivos microbiológicos
7 ΟΜΑΔΑ 6. ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΙΧΝΕΥΣΗ ΤΗΣ ΛΑΝΘΑΝΟΥΣΑΣ ΦΥΜΑΤΙΩΣΗΣ.
ΧΑΝΙΑ, EL434
33698100 Cultivos microbiológicos

Award criteria

Official publications

Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ "Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ"