Διακήρυξη 01/2025
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ - ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ
- Published
- 29 April 2025
- Submission deadline
- 12 May 2025, 15:00
- Estimated value
- €870,968
- Place of performance
- EL304
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00274619-2025
- Reference
- 96616b68-0e36-4a2b-9dd4-5f23d2b70fc6
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79713000Servicios de guardias de seguridad
Description
Διακήρυξη ανοικτού διαγωνισμού για την παροχή υπηρεσιών φύλαξης ΚΕΠΑΘΜ 2025-2026
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00274619-2025 · 29 April 2025
- OJS · 83/2025 · 29 April 2025
Other tenders from ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ - ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ