Αρ. Διακήρυξης 022/2024
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
- Published
- 30 January 2025
- Submission deadline
- 7 April 2025, 15:00
- Estimated value
- €529,032
- Place of performance
- EL522
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00063915-2025
- Reference
- 677ebded-7ea5-4dd7-bebf-457adfc07548
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33168000Aparatos de endoscopia y endocirugía
- 33169500Sistemas de localización y seguimiento quirúrgicos
- 33169100Láser quirúrgico
Description
Διακήρυξη διεθνούς ανοικτού ηλεκτρονικού διαγωνισμού για την προμήθεια και εγκατάσταση ενός (1) πλήρους ενδοσκοπικού πύργου, προϋπολογιστικής δαπάνης 230.000,00 € με ΦΠΑ 24%, ενός (1) πλήρους λαπαρασκοπικού πύργου, προϋπολογιστικής δαπάνης 240.000,00€ με Φ.Π.Α. 24% και ενός (1) συστήματος laser λιθοτριψίας, προϋπολογιστικής δαπάνης 186.000,00€ με ΦΠΑ 24%», που αφορά στο υπο-έργο με α/α 3: «Προμήθεια ειδικού Επεμβατικού Εξοπλισμού» της πράξης: «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ, ΓΙΑ ΚΛΙΝΙΚΕΣ ΚΑΙ ΤΜΗΜΑΤΑ ΤΟΥ Γ.Ν. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ», με κωδικό ΟΠΣ 6006996.
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Τμήμα 1 | 33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía | €185,484 |
| 2 | Τμήμα 2 | 33169500 Sistemas de localización y seguimiento quirúrgicos | €193,548 |
| 3 | Τμήμα 3 | 33169100 Láser quirúrgico | €150,000 |
Award criteria
- Cost — ΟΜΑΔΑ Α ΣΤΑΘΜΙΣΗ 60%
- Cost — ΟΜΑΔΑ Β ΣΤΑΘΜΙΣΗ 40%
Official publications
- TED · 00063915-2025 · 30 January 2025
- OJS · 21/2025 · 30 January 2025
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
- Αρ. Διακήρυξης 010/2026
- Αρ. Διακήρυξης 016/2025
- Αρ.Διακήρυξης 009/2025 Διεθνής ανοικτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός, για την προμήθεια των ειδών : «Αγγειακές προθέσεις» και «Υλικά…
- Αρ.Διακήρυξης 009/2025 Διεθνής ανοικτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός, για την προμήθεια των ειδών : «Αγγειακές προθέσεις» και «Υλικά…
- Αρ. Διακήρυξης 028/2024 Διεθνής ανοικτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός για την προμήθεια των ειδών: «Νοσοκομειακά είδη από χαρτί – Ιματισμός και…
- Αρ. Διακήρυξης 009/2026
- Αρ. Διακήρυξης 002/2026
- Αρ.Διακήρυξης 009/2025 Διεθνής ανοικτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός, για την προμήθεια των ειδών : «Αγγειακές προθέσεις» και «Υλικά…
- Διενέργεια διεθνή ανοικ.ηλεκτρ.διαγωνισμού, με κριτήριο κατακύρωσης τη πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει της βέλτιστης…
- Διενέργεια διεθνoύς, ανοικ. ηλεκτρ. διαγωνισμού, για την επιλογή αναδόχου για τις υπηρεσίες καθαριότητας - απολύμανσης, συντήρησης πρασίνου…