Αρ. Διακήρυξης 001/2025
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
- Published
- 23 April 2025
- Submission deadline
- 30 May 2025, 15:00
- Estimated value
- €211,290
- Place of performance
- EL522
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00260284-2025
- Reference
- cb99df0a-c243-49aa-bee2-0c68621b436e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33181400Unidad de diálisis
- 33192210Mesas de reconocimiento médico
- 45111300Trabajos de desmantelamiento
- 90514000Servicios de reciclado de desperdicios
Description
Διεθνής ανοικτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός για την : α) προμήθεια και εγκατάσταση 8 (οκτώ) μηχανημάτων αιμοκάθαρσης προϋπολογιστικής δαπάνης 112.000,00€ συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α. 24%, που αφορά στο υπο-έργο με α/α 1: «Προμήθεια Εξοπλισμού Αιμοκάθαρσης» (CPV: 33181400-6) και β)προμήθεια και εγκατάσταση τριών (3) πλήρων εξεταστικών μονάδων ΩΡΛ (UNIT), σε αντικατάσταση υφιστάμενων, προϋπολογιστικής δαπάνης 150.000,00€ συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α. 24%, που αφορά στο υπο-έργο με α/α 8: «Προμήθεια εξοπλισμού ΩΡΛ», (CPV: 33192210-7), της ενταγμένης στο Πρόγραμμα «Κεντρική Μακεδονία 2021-2027» πράξης με τίτλο: «Προμήθεια και εγκατάσταση ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού για κλινικές και τμήματα του Γ.Ν. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ», με κωδ. ΟΠΣ 6006996.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Τμήμα 1 | 33181400 Unidad de diálisis | €90,323 |
| 2 | Τμήμα 2 | 33192210 Mesas de reconocimiento médico | €120,968 |
Award criteria
- Cost — ΟΜΑΔΑ Α ΣΤΑΘΜΙΣΗ 60%
- Cost — ΟΜΑΔΑ Β ΣΤΑΘΜΙΣΗ 40%
Official publications
- TED · 00260284-2025 · 23 April 2025
- OJS · 79/2025 · 23 April 2025
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
- Αρ. Διακήρυξης 010/2026
- Αρ. Διακήρυξης 016/2025
- Αρ.Διακήρυξης 009/2025 Διεθνής ανοικτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός, για την προμήθεια των ειδών : «Αγγειακές προθέσεις» και «Υλικά…
- Αρ.Διακήρυξης 009/2025 Διεθνής ανοικτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός, για την προμήθεια των ειδών : «Αγγειακές προθέσεις» και «Υλικά…
- Αρ. Διακήρυξης 028/2024 Διεθνής ανοικτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός για την προμήθεια των ειδών: «Νοσοκομειακά είδη από χαρτί – Ιματισμός και…
- Αρ. Διακήρυξης 009/2026
- Αρ. Διακήρυξης 002/2026
- Αρ.Διακήρυξης 009/2025 Διεθνής ανοικτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός, για την προμήθεια των ειδών : «Αγγειακές προθέσεις» και «Υλικά…
- Διενέργεια διεθνή ανοικ.ηλεκτρ.διαγωνισμού, με κριτήριο κατακύρωσης τη πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει της βέλτιστης…
- Διενέργεια διεθνoύς, ανοικ. ηλεκτρ. διαγωνισμού, για την επιλογή αναδόχου για τις υπηρεσίες καθαριότητας - απολύμανσης, συντήρησης πρασίνου…