El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesEU-funded

Αρ. Διακήρυξης 007/2025

Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

Published
5 June 2025
Submission deadline
14 July 2025, 15:00
Estimated value
€332,258
Place of performance
EL522
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00364478-2025
Reference
bd21e488-4acf-4119-ad93-a1b5198ba169
Official source
Official source

CPV codes

Description

Διακήρυξη διεθνούς ανοικτού ηλεκτρονικού διαγωνισμού για την προμήθεια: α) τριάντα έξι (36) ειδικών καθισμάτων χημειοθεραπείας για το νέο κτίριο της Βραχείας Ογκολογικής Νοσηλείας, προϋπολογισμού 144.000,00 € με ΦΠΑ 24%, που αφορά στο υπο-έργο με α/α 6: «Προμήθεια Εξοπλισμού χημειοθεραπείας», β)ενός (1) σετ ενδοθηλιοσκοπίων με μετρητές ενδοθηλιακών κυττάρων κερατοειδούς δότη και λήπτη , προϋπολογισμού 120.000,00€ με Φ.Π.Α. 24% και γ)ενός (1) πλήρους συστήματος υπερευρυγώνιας απεικονιστικής φλουοροαγγγειογραφίας, προϋπολογισμού 148.000,00€ με Φ.Π.Α. 24%, που αφορά στο υπο-έργο με α/α 2: «Προμήθεια Οφθαλμολογικού Εξοπλισμού», προϋπολογιστικής δαπάνης 268.000,00€ με ΦΠΑ 24%, της πράξης: «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ, ΓΙΑ ΚΛΙΝΙΚΕΣ ΚΑΙ ΤΜΗΜΑΤΑ ΤΟΥ Γ.Ν. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ», με κωδικό ΟΠΣ 6006996.(Aρ.Συστ.ΕΣΗΔΗΣ :369883, 369888, 369889)

Lots (3)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Τμήμα 1
EL522
33193120 Sillas de ruedas €116,129
2 Τμήμα 2
EL522
33122000 Aparatos de oftalmología €96,774
3 Τμήμα 3
EL522
33122000 Aparatos de oftalmología €119,355

Award criteria

Official publications

Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ