ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΕΘΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΜΕΣΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΟΜΙΣΤΡΟΥ ΥΠΟ ΜΟΡΦΗ ΡΟΛΩΝ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ ΠΟΛΛΑΠΛΩΝ ΧΡΗΣΕΩΝ ΠΟΥ ΑΠΑΙΤΟΥΝΤΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΑΥΤΟΜΑΤΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΗΣ ΚΟΜΙΣΤΡΟΥ (Α.Σ.Σ.Κ.)
Buyer: ΣΤΑΘΕΡΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ
- Published
- 10 October 2025
- Submission deadline
- 22 October 2025, 14:00
- Estimated value
- €3,500,000
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00666986-2025
- Reference
- adbd3ca7-08f1-42a9-9277-4ef90331d56a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30237131Fichas electrónicas
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η «Προμήθεια μέσων προϊόντων κομίστρου υπό μορφή ρολών εισιτηρίων πολλαπλών χρήσεων που απαιτούνται κατά τη λειτουργία του Αυτόματου Συστήματος Συλλογής Κομίστρου (Α.Σ.Σ.Κ.)». Συγκεκριμένα το δημοπρατούμενο είδος είναι το «πολλαπλό εισιτήριο» σε μορφή ρολού, του οποίου ο τύπος και τα τεχνικά και λειτουργικά χαρακτηριστικά ορίζονται αναλυτικά στο Παράρτημα Ι «Περιγραφή Φυσικού & Οικονομικού Αντικειμένου», της παρούσας διακήρυξης Το αντικείμενο του διαγωνισμού κατατάσσεται στους ακόλουθους κωδικούς του Κοινού Λεξιλογίου δημοσίων συμβάσεων (CPV): 30237131-6 Η εκτιμώμενη αξία της σύμβασης ανέρχεται στο ποσό των Τριών Εκατομμυρίων Πεντακοσίων Χιλιάδων Ευρώ πλέον ΦΠΑ (3.500.000,00€)
Award criteria
- Price — Όπως προβλέπεται στη διακήρυξη.
Official publications
- TED · 00666986-2025 · 10 October 2025
- OJS · 195/2025 · 10 October 2025
Other tenders from ΣΤΑΘΕΡΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ
- ΤΔ-037/26 ΓΕΝΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΜΕΙΩΤΗΡΑ - ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ, ΕΛΕΓΧΟΣ ΑΞΟΝΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΡΟΧΩΝ ΣΕ 112 ΚΙΝΗΤΗΡΙΟΥΣ ΑΞΟΝΕΣ ΣΥΡΜΩΝ ΣΕΙΡΑΣ ΙΙ ΚΑΙ…
- ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΕΘΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΣΥΡΜΩΝ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΩΝ ΣΕ ΣΥΡΜΟΥΣ ΠΟΥ ΕΞΥΠΗΡΕΤΟΥΝ ΤΙΣ ΓΡΑΜΜΕΣ 2…
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΤΑΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΤΡΟΠΕΩΝ - ΤΔ-070/25
- ΤΔ-056/26 ΓΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΤΩΝ ΓΡΑΦΕΙΩΝ ΤΗΣ ΣΤΑΣΥ
- ΤΔ-055/26 ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΣΥΛΛΟΓΗΣ & ΔΙΑΚΙΝΗΣΗΣ ΑΞΙΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΟΜΙΣΤΡΟΥ
- ΤΔ-037/26 ΓΕΝΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΜΕΙΩΤΗΡΑ - ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ, ΕΛΕΓΧΟΣ ΑΞΟΝΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΡΟΧΩΝ ΣΕ 112 ΚΙΝΗΤΗΡΙΟΥΣ ΑΞΟΝΕΣ ΣΥΡΜΩΝ ΣΕΙΡΑΣ ΙΙ ΚΑΙ…
- Προμήθεια διατακτικών σίτισης τροφής για την κάλυψη των αναγκών των εργαζομένων της ΣΤΑ.ΣΥ.
- Προμήθεια διατακτικών σίτισης τροφής για την κάλυψη των αναγκών των εργαζομένων της ΣΤΑ.ΣΥ.
- Προμήθεια και έκδοση διατακτικών για την κάλυψη των αναγκών των εργαζομένων της ΣΤΑ.ΣΥ. – 2η Έκτακτη Παροχή
- Προμήθεια διατακτικών σίτισης τροφής για την κάλυψη των αναγκών των εργαζομένων της ΣΤΑ.ΣΥ.