28/ΤΑ/2024 ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΟΓΚΟΛΟΓΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ "ΟΙ ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ"
- Published
- 31 July 2024
- Submission deadline
- 13 September 2024, 09:00
- Estimated value
- €273,800
- Place of performance
- EL301
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00459299-2024
- Reference
- 895fa48e-d96f-49ec-920f-7425e34cb51c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50420000Servicios de reparación y mantenimiento de aparatos médicos y quirúrgicos
Description
28/ΤΑ/2024 Τακτικός Ανοικτός Διαγωνισμός άνω των ορίων για τη σύναψη σύμβασης παροχής «ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ» (CPV 50420000-5) για χρονικό διάστημα ενός (1) έτους, προϋπολογισθείσας δαπάνης 339.512,00€ συμπ/νου Φ.Π.Α, με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, μόνο βάσει τιμής.
Lots (6)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ | 50420000 Servicios de reparación y mantenimiento de aparatos médicos y quirúrgicos | €170,000 |
| 2 | ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ | 50420000 Servicios de reparación y mantenimiento de aparatos médicos y quirúrgicos | €23,000 |
| 3 | ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ | 50420000 Servicios de reparación y mantenimiento de aparatos médicos y quirúrgicos | €9,000 |
| 4 | ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ | 50420000 Servicios de reparación y mantenimiento de aparatos médicos y quirúrgicos | €30,000 |
| 5 | ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ | 50420000 Servicios de reparación y mantenimiento de aparatos médicos y quirúrgicos | €37,300 |
| 6 | ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ | 50420000 Servicios de reparación y mantenimiento de aparatos médicos y quirúrgicos | €4,500 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00459299-2024 · 31 July 2024
- OJS · 148/2024 · 31 July 2024
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΟΓΚΟΛΟΓΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ "ΟΙ ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ"
- 14/ΤΑ/2026 REGULAR OPEN TENDER ABOVE THRESHOLD
- 12/ΤΑ/2026 REGULAR OPEN TENDER ABOVE THRESHOLD
- 6/ΤΑ/2026 REGULAR OPEN TENDER ABOVE THRESHOLD
- 5/ΤΑ/2026 REGULAR OPEN TENDER ABOVE THRESHOLD
- 7/ΤΑ/2026 REGULAR OPEN TENDER ABOVE THRESHOLD
- 03/ΤΑ/2026 ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ
- 24/ΤΑ/2025 ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ
- 17/ΤΑ/2025 ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ
- 3/ΤΑ/2025 ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ
- 04/ΤΑ/2025 ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ