24/ΤΑ/2025 ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΟΓΚΟΛΟΓΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ "ΟΙ ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ"
- Published
- 26 August 2025
- Submission deadline
- 3 October 2025, 15:00
- Estimated value
- €810,984
- Place of performance
- ΑΘΗΝΑ, EL305
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00557203-2025
- Reference
- 895fa48e-d96f-49ec-920f-7425e34cb51c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33127000Aparatos para análisis inmunológicos
Description
Τακτικός Ανοικτός Διαγωνισμός άνω των ορίων για τη σύναψη σύμβασης προμήθειας «ΣΥΣΚΕΥΩΝ ΑΝΟΣΟΛΟΓΙΚΩΝ ΑΝΑΛΥΣΕΩΝ (ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙA ΑNOΣΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ME ΠΑΡΟΧΗ ΣΥΝΟΔΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ), CPV: 33127000-6, για διάστημα δυο (2) ετών, δαπάνης 859.643,00€ συμπ/νου ΦΠΑ (810.983,96€ άνευ Φ.Π.Α), με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, μόνο βάσει τιμής.
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΑΝΟΣΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ | 33127000 Aparatos para análisis inmunológicos | €132,230 |
| 2 | ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΑΝΟΣΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ | 33127000 Aparatos para análisis inmunológicos | €330,970 |
| 3 | ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΑΝΟΣΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΒΙΟΧΗΜΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ | 33127000 Aparatos para análisis inmunológicos | €347,783 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00557203-2025 · 26 August 2025
- OJS · 162/2025 · 26 August 2025
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΟΓΚΟΛΟΓΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ "ΟΙ ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ"
- 14/ΤΑ/2026 REGULAR OPEN TENDER ABOVE THRESHOLD
- 12/ΤΑ/2026 REGULAR OPEN TENDER ABOVE THRESHOLD
- 6/ΤΑ/2026 REGULAR OPEN TENDER ABOVE THRESHOLD
- 5/ΤΑ/2026 REGULAR OPEN TENDER ABOVE THRESHOLD
- 7/ΤΑ/2026 REGULAR OPEN TENDER ABOVE THRESHOLD
- 03/ΤΑ/2026 ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ
- 17/ΤΑ/2025 ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ
- 3/ΤΑ/2025 ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ
- 04/ΤΑ/2025 ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ
- 01/ΤΑ/2025 ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ