01/ΤΑ/2025 ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΟΓΚΟΛΟΓΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ "ΟΙ ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ"
- Published
- 23 January 2025
- Submission deadline
- 10 March 2025, 14:00
- Estimated value
- €287,385
- Place of performance
- ΑΘΗΝΑ, EL305
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00047678-2025
- Reference
- 895fa48e-d96f-49ec-920f-7425e34cb51c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33141220Cánulas
Description
01/ΤΑ/2025 Τακτικός Ανοικτός Διαγωνισμός άνω των ορίων για τη σύναψη σύμβασης προμήθειας «ΣΩΛΗΝΙΣΚΩΝ (ΑΕΡΑΓΩΓΩΝ ΣΩΛΗΝΩΝ)» CPV: 33141220-8, χρονικής διάρκειας δύο (2) ετών, με δικαίωμα προαίρεσης, για ένα επιπλέον (1) έτος, προϋπολογισθείσας δαπάνης 356.357,40€ συμπεριλαμβανομένης της προαίρεσης και του Φ.Π.Α, με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, μόνο βάσει τιμής.
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00047678-2025 · 23 January 2025
- OJS · 16/2025 · 23 January 2025
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΟΓΚΟΛΟΓΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ "ΟΙ ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ"
- 14/ΤΑ/2026 REGULAR OPEN TENDER ABOVE THRESHOLD
- 12/ΤΑ/2026 REGULAR OPEN TENDER ABOVE THRESHOLD
- 6/ΤΑ/2026 REGULAR OPEN TENDER ABOVE THRESHOLD
- 5/ΤΑ/2026 REGULAR OPEN TENDER ABOVE THRESHOLD
- 7/ΤΑ/2026 REGULAR OPEN TENDER ABOVE THRESHOLD
- 03/ΤΑ/2026 ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ
- 24/ΤΑ/2025 ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ
- 17/ΤΑ/2025 ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ
- 3/ΤΑ/2025 ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ
- 04/ΤΑ/2025 ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ