04/ΤΑ/2025 ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΟΓΚΟΛΟΓΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ "ΟΙ ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ"
- Published
- 30 January 2025
- Submission deadline
- 10 March 2025, 11:00
- Estimated value
- €397,295
- Place of performance
- ΑΘΗΝΑ, EL305
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00066734-2025
- Reference
- 895fa48e-d96f-49ec-920f-7425e34cb51c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 24100000Gases
- 24111300Helio
Description
04/ΤΑ/2025 Τακτικός Ανοικτός Διαγωνισμός άνω των ορίων για τη σύναψη σύμβασης προμήθειας «ΑΕΡΙΩΝ (ΟΞΥΓΟΝΟ ΥΓΡΟ & ΑΕΡΙΟ, ΠΡΩΤΟΞΕΙΔΙΟ ΤΟΥ ΑΖΩΤΟΥ, ΔΙΟΞΕΙΔΙΟ ΤΟΥ ΑΝΘΡΑΚΑ, ΗΛΙΟ ΥΓΡΟ & ΑΕΡΙΟ)» CPV: 24100000-5 & 24111300-8 για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου για ένα (1) έτος, προϋπολογισθείσας δαπάνης 492.645,61€ συμπ/νου ΦΠΑ, με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, μόνο βάσει τιμής.
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΑΕΡΙΑ | 24100000 Gases | €12,241 |
| 2 | ΑΕΡΙΑ (ΟΞΥΓΟΝΟ) | 24100000 Gases | €364,794 |
| 3 | ΑΕΡΙΑ (ΗΛΙΟ) | 24111300 Helio | €20,260 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00066734-2025 · 30 January 2025
- OJS · 21/2025 · 30 January 2025
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΟΓΚΟΛΟΓΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ "ΟΙ ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ"
- 14/ΤΑ/2026 REGULAR OPEN TENDER ABOVE THRESHOLD
- 12/ΤΑ/2026 REGULAR OPEN TENDER ABOVE THRESHOLD
- 6/ΤΑ/2026 REGULAR OPEN TENDER ABOVE THRESHOLD
- 5/ΤΑ/2026 REGULAR OPEN TENDER ABOVE THRESHOLD
- 7/ΤΑ/2026 REGULAR OPEN TENDER ABOVE THRESHOLD
- 03/ΤΑ/2026 ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ
- 24/ΤΑ/2025 ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ
- 17/ΤΑ/2025 ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ
- 3/ΤΑ/2025 ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ
- 01/ΤΑ/2025 ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ