VIQUAL cedirà l'ús de l'espai de l'equipament municipal ATRIUM destinat a cafeteria i restaurant, per tal que l'adjudicatari pugui explotar-lo durant el termini que s'estableix al Plec de Clàusules Administratives Particulars.
Expediente 23/241 · Viladecans Qualitat, S.L.
Licitación pública de concesión de servicios convocada por Viladecans Qualitat, S.L. (Barcelona). Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-09-10. Expediente 23/241.
Datos del expediente
- Expediente
- 23/241
- Estado
- Resuelta
- Órgano de contratación
- Viladecans Qualitat, S.L.
- Tipo de contrato
- Concesión de Servicios
- Procedimiento
- Abierto
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Duración del contrato
- 8 años
- Lugar de ejecución
- Barcelona
Fechas clave
- Publicación
- 2024-06-21
- Fin de presentación de ofertas
- 2024-09-10
Códigos CPV
- 55100000Servicios de hostelería
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2024-06-21 |
Ubicación geográfica
- Barcelona, Barcelona, Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Viladecans Qualitat, S.L.
Ver el órgano →- És objecte del present contracte la prestació del servei de formació artística i cultural i les accions associades de l'Ateneu de les Arts de Viladecans pel curs 2026/2027, pròrrogable per un període addicional d'un any (curs 2027/2028). PublicadaPublicada: 2026-07-31
- Serveis de beurada de la piscina de competició d'Atrium i de la piscina exterior i interior de Podium i servei de manteniment preventiu de les piscines dels equipaments gestionats per Viladecans Qualitat, S.L. EvaluaciónPublicada: 2026-07-08
- Subministrament i servei de proves, arranjament d'uniformes i vestuari laboral per S.P.M. Viladecans Qualitat, S.L., mitjançant procediment obert simplificat PublicadaPublicada: 2026-06-12
- Subministrament, en régim de lloguer, de material de so i il·luminació per a les instal·lacions, equipaments i activitats gestionades per Viladecans Qualitat, S.L. AdjudicadaPublicada: 2026-05-27
- L'objecte de la prestació es la contractació del servei de manteniment i neteja dels lavabos adjacents de l'aparcament regulat de la platja de la Murtra gestionat per Viladecans Qualitat, S.L. AdjudicadaPublicada: 2026-04-16
- Servei de manteniment i assistència tècnica dels aparells de pes lliure i força de Podium AdjudicadaPublicada: 2026-03-30
- Serveis de manteniment de les portes automàtiques dels equipaments gestionats per Viladecans Qualitat, S.L. ResueltaPublicada: 2026-03-27
- Servei d'analítiques de les piscines dels equipaments públics de Podium i Atrium Viladecans. AdjudicadaPublicada: 2026-03-20
- L’objecte d’aquest contracte es el procediment obert simplificat per a l'adjudicació, per part de la societat privada municipal Viladecans Qualitat S.L (en endavant, VIQUAL) del contracte de subministrament d’una grua municipal (Exp. núm. 26/019). PublicadaPublicada: 2026-03-16
- Procediment obert no subjecte a regulació harmonitzada per la contractació dels Serveis d'analítica d'usos i tendències de consum de la programació estable d'Atrium Viladecans i gestió d'accions de nous públics EvaluaciónPublicada: 2026-01-30