Ús privatiu del domini públic per a exercir l’activitat de barra de la Festa Major amb begudes dins de la programació dels actes de ball de la Festa Major 2026 i Festa Petita 2026.
Expediente 43/2026 · Ajuntament de Salàs de Pallars
Licitación pública de administrativo especial convocada por Ajuntament de Salàs de Pallars (Lleida). Con valor estimado de 1.000 € y presupuesto de 1.000 € (IVA incluido). Procedimiento contrato menor. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-05-26. Expediente 43/2026.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- 43/2026
- Estado
- Publicada
- Órgano de contratación
- Ajuntament de Salàs de Pallars
- Tipo de contrato
- Administrativo especial
- Procedimiento
- Contrato Menor
- Tramitación
- Ordinaria
- Lugar de ejecución
- Lleida
Fechas clave
- Publicación
- 2026-05-12
- Fin de presentación de ofertas
- 2026-05-26
Códigos CPV
- 55510000Servicios de cantina
Ubicación geográfica
- Lleida, Lérida, Cataluña
- Salàs de Pallars, Lérida, Cataluña
Otras licitaciones de Ajuntament de Salàs de Pallars
Ver el órgano →- Concessió demananial utilitzacio privativa espai domini públic edifici Piolet: planta baixa per destinarlo a centre activitats nautiques, natura, fisico esportives i de lleure (portes 5 i 7) EvaluaciónPublicada: 2024-05-14
- Concessió demanial utilitzacio privativa planta baixa Piolet (porta 1,2,3,4,6 i terrassa) per destinar-lo a BAR EvaluaciónPublicada: 2024-05-14
- Reduir la contaminació lumínica i millora eficiència energètica EvaluaciónPublicada: 2023-12-05
- Millora prestació dels serveis públics d'aigua, xarxa separativa d'evaquació d'aigues i nou paviment. EvaluaciónPublicada: 2023-12-05