El Vínculo El Vínculo.
Adjudicada

Transport per realitzar les 8 visites al Parc del Garraf adreçades a l’alumnat de 6è de Primària de les escoles públiques i concertades de Castelldefels. . Els xofers dels autocars han de recollir els/les escolars i mestres entre les 8.30 h i les 9.30 h a l’escola i tornar-los entre les 16.30 h i 17.00 h. . L’autocar ha d’estar a disposició dels ocupants durant tota la jornada, incloent-hi l’hora de dinar. En cas de qualsevol incidència, pluja, accident, etc., els/les mestres han de tenir l’autocar a l’abast. . En cas de que per incidències meteorològiques l’activat no es pugui realitzar es buscarà una altra data dintre del període establert i sense afectar al preu contractat. . La sortida és una activitat pedagògica que comença a l’escola i continua al parc. Durant el recorregut es poden observar, tot seguint el guió de l’alumne, els diferents paisatges i les vies de comunicació. Així doncs, cal puntualitzar al xofer de l’autocar que s’abstingui de posar vídeos i ràdio. . Quan el recorregut és per autopista, el peatge va a càrrec de la companyia de l’autocar. . Els vehicles aportats per l’empresa contractada hauran de disposar d’assegurances en vigor. . L’empresa haurà de subministrar autocars adaptats si escau la necessitat. . L’empresa contractada vetllarà pel bon estat del vehicle, la seva neteja (el vehicle ha d’estar net per realitzar el servei i complir la normativa de seguretat i encolatges dels seients vigents. El personal conductor haurà de disposar de: Carnet de conduir pertinent. Així mateix hauran de complir tot allò que disposi la legislació vigent en la matèria objecte del contracte. Calendari i horaris: L’activitat es durà a terme als mesos de març a juny, amb un total del 8 sortides. Els xofers dels autocars han de recollir els/les escolars i mestres entre les 8.30 h i les 9.30 h a l’escola i tornar-los entre les 16.30 h i 17.00 h. L’autocar ha d’estar a disposició dels ocupants durant tota la jornada, incloent-hi l’hora de dinar.

Expediente EDU 2024/1656 · Ajuntament de Castelldefels

Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament de Castelldefels (Barcelona). Con valor estimado de 4.727 € y presupuesto de 5.200 € (IVA incluido). Procedimiento contrato menor. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-02-12. Expediente EDU 2024/1656.

Importes y cifras

4.727 €
Valor estimado
5.200 €
Presupuesto (con IVA)

Datos del expediente

Expediente
EDU 2024/1656
Estado
Adjudicada
Órgano de contratación
Ajuntament de Castelldefels
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Contrato Menor
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2024-02-05
Fin de presentación de ofertas
2024-02-12

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
AUTOCARES JOSÉ TROYANO, SL Adjudicado 4.510 € 2024-02-22

Ubicación geográfica

Otras licitaciones de Ajuntament de Castelldefels

Ver el órgano →