El Vínculo El Vínculo.
Adjudicada

Per tal de millorar el confort tèrmic dels vestuaris i dels lavabos es vol fer una adequació de les instal·lacions. En concret es vol ampliar el sistema de calefacció de l’edifici. Per mantenir més la calor es tapiarà amb pladur i es posarà un fals sostre (fora de l’objecte del present contracte). En aquest fals sostre s’instal·laran sistemes d’extracció i també es reforçarà el sistema d’il·luminació en les estances que faci falta. Aquest contracte és la part d’instal·lacions. Les quals estan descrites a l'informe tècnic publicat en aquest anunci

Expediente ST 2024/2306 · Ajuntament de Castelldefels

Licitación pública de obras convocada por Ajuntament de Castelldefels (Barcelona). Con valor estimado de 5.000 € y presupuesto de 6.050 € (IVA incluido). Procedimiento contrato menor. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-02-14. Expediente ST 2024/2306.

Importes y cifras

5.000 €
Valor estimado
6.050 €
Presupuesto (con IVA)

Datos del expediente

Expediente
ST 2024/2306
Estado
Adjudicada
Órgano de contratación
Ajuntament de Castelldefels
Tipo de contrato
Obras
Procedimiento
Contrato Menor
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2024-02-08
Fin de presentación de ofertas
2024-02-14

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
ELECTRA SERVEIS INTEGRALS 2007 S.L. Adjudicado 4.700 € 2024-02-23

Ubicación geográfica

Otras licitaciones de Ajuntament de Castelldefels

Ver el órgano →