El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

subministrament de l’equipament per a l’ampliació i actualització de la xarxa wifi de la Universitat de Barcelona (endavant UB) El sistema wifi de la UB està compost per controladores HPE Aruba 7200 i una gran base de punts d’accés wifi HPE Aruba. La contínua demanda d’ampliació i renovació del sistema precisa de la dotació de nous punts d’accés (APs). Es demana que l’ampliació i modernització es faci amb el mateix tipus d’equipament o d'altre funcionalment equivalent i sempre plenament compatible. Els nous equips han de ser configurats, gestionats, monitoritzats i totalment compatibles amb les controladores i punts d’accés wifi (APs) actuals per tal de ser integrats al sistema Wi-Fi corporatiu, en aquest sentit es requereix que l’equipament sigui el que es relaciona a continuació, o d’altre funcionalment equivalent. El material subministrat ha de ser nou. No s’admet material recondicionat (Refurbished) o reutilitzat.

Expediente 2025/173 · Universitat de Barcelona

Licitación pública de suministros convocada por Universitat de Barcelona (Barcelona). Con valor estimado de 81.570 €. Procedimiento restringido. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-11-26. Expediente 2025/173.

Importes y cifras

81.570 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
2025/173
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Universitat de Barcelona
Tipo de contrato
Suministros
Procedimiento
Restringido
Sistema de contratación
Contrato basado en un Sistema Dinámico de Adquisición
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
3 meses
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2025-11-19
Fin de presentación de ofertas
2025-11-26

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
ORANGE ESPAGNE, S.A.U. Formalizado 81.570 € 2026-01-20

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2025-11-19
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2026-01-14
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2026-01-20

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Universitat de Barcelona

Ver el órgano →