El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

Subministrament de 16.000 bosses promocionals per als visitants de l’estand de la UB del Saló de l’Ensenyament (edició 2026) amb les característiques següents: Tipus: Bosses de compra amb nanses grans Composició: Cotó orgànic 100% amb certificació OEKO-TEX® STANDARD 100 Capacitat: 10 l Densitat: 140 gr/m2 Mesures: 38 cm x42 cm Colors: Subministrament de les bosses en tres colors a triar per la UB del catàleg ofert per l’adjudicatari. El catàleg de colors es presentarà juntament amb l’oferta i es triaran en el moment de l’adjudicació del contracte per part del Vicerectorat d’Estudiants i Vida Universitària. Quantitat de bosses previstes de cada color: 6.000, 5.000 i 5.000 bosses Serigrafia: Inclusió del logo del 575è aniversari d’acord amb les Normes Gràfiques de la Universitat de Barcelona en una tinta a triar depenent del color de la bossa.

Expediente 2025/154 · Universitat de Barcelona

Licitación pública de suministros convocada por Universitat de Barcelona (Barcelona). Con valor estimado de 35.520 €. Procedimiento otros. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-12-01. Expediente 2025/154.

Importes y cifras

35.520 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
2025/154
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Universitat de Barcelona
Tipo de contrato
Suministros
Procedimiento
Otros
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
4 meses
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2025-11-17
Fin de presentación de ofertas
2025-12-01

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
PUBLIPRINTERS GLOBAL SOCIEDAD LIMITADA Formalizado 13.412 € 2025-12-23

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2025-11-17
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2025-12-23
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2025-12-23

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Universitat de Barcelona

Ver el órgano →