Subministrament d’un equip Fibroscan per a Badalona Serveis Assistencials.
Expediente BSA 7/26 · Badalona Serveis Assistencials, SA
Licitación pública de suministros convocada por Badalona Serveis Assistencials, SA (Cataluña). Con valor estimado de 44.000 €. Procedimiento negociado sin publicidad. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-07-23. Expediente BSA 7/26.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- BSA 7/26
- Estado
- Adjudicada
- Órgano de contratación
- Badalona Serveis Assistencials, SA
- Tipo de contrato
- Suministros
- Procedimiento
- Negociado sin publicidad
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Duración del contrato
- 1 meses
- Lugar de ejecución
- Cataluña
Fechas clave
- Publicación
- 2026-07-09
- Fin de presentación de ofertas
- 2026-07-23
Códigos CPV
- 33100000Equipamiento médico
Empresas adjudicatarias
| Empresa | Estado | Importe | Fecha |
|---|---|---|---|
| ECHOSENS IBERIA SL | Adjudicado | 43.992 € | — |
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2026-07-09 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2026-08-31 |
Ubicación geográfica
- Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Badalona Serveis Assistencials, SA
Ver el órgano →- Servei d’àpats a domicili a persones destinatàries dels serveis socials municipals de Badalona. PublicadaPublicada: 2026-07-30
- Serveis d’acompanyament entre iguals (P2P) en el marc del Servei de Salut mental i Addiccions de Badalona Serveis Assistencials, SA PublicadaPublicada: 2026-07-29
- Obres de modernització de l’Hospital de Badalona. EvaluaciónPublicada: 2026-05-28
- Subministrament d’una estació d’anestèsia i monitor per a l’Hospital Municipal de Badalona. EvaluaciónPublicada: 2026-05-22
- Servei de telecomunicacions unificades i serveis associats (Dades i veu fixa, contact center i servei SMS bidireccional). EvaluaciónPublicada: 2026-05-18
- Contracte basat de l'acord marc del subministrament d'equips informàtics i de serveis associats amb destinació a les entitats locals de Catalunya AdjudicadaPublicada: 2026-03-03
- Servei de missatgeria per al transport de mercaderia sanitària urgent per a Badalona Serveis Assistencials, S.A ResueltaPublicada: 2026-01-29
- Adquisició i implantació d’un Sistema d’informació hospitalari, inclòs el servei de suport i manteniment, per a Badalona Serveis Assistencials. ResueltaPublicada: 2025-10-27
- Constitueix l’objecte del contracte el servei d’assegurances de danys materials dels edificis de Badalona Serveis Assistencials, SA ResueltaPublicada: 2025-10-13
- Gestió del Servei de Rehabilitació de Badalona Serveis Assistencials, S.A. ResueltaPublicada: 2025-07-31