Servicio de limpieza intalaciones Consell Català de l'Esport, de acuerdo con los lotes siguientes: Lote 1: Municipios de la demarcación de Barcelona; Lote 2 Municipios de la demarcación de Tarragona; Lote 3 Municipios de la demarcación de Lleida
Expediente CCE-2026-42 · Consell Català de l'Esport
Licitación pública de servicios convocada por Consell Català de l'Esport (Barcelona). Con valor estimado de 3.244.705 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-09-07. Expediente CCE-2026-42.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- CCE-2026-42
- Estado
- Publicada
- Órgano de contratación
- Consell Català de l'Esport
- Tipo de contrato
- Servicios
- Procedimiento
- Abierto
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Lugar de ejecución
- Barcelona
Fechas clave
- Publicación
- 2026-08-10
- Fin de presentación de ofertas
- 2026-09-07
Códigos CPV
- 90910000Servicios de limpieza
- 90919200Servicios de limpieza de oficinas
Lotes (3)
| Lote | Objeto | Presupuesto | CPV |
|---|---|---|---|
| 1 | Municipios de la demarcación de Barcelona | — | — |
| 2 | Municipios de la Demarcación de Tarragona | — | — |
| 3 | Municipios de la Demarcación de Lleida | — | — |
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2026-08-10 |
| DOUE | Anuncio de Licitación | 2026-08-10 |
Ubicación geográfica
- Barcelona, Barcelona, Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Consell Català de l'Esport
Ver el órgano →- Servicios de señalizaciones y seguridad en carrera para la celebración del Grand Départ Barcelona 2026 del TOUR DE FRANCIA, para la adecuación y protección del recorrido de las etapas segunda y tercera del Tour de Francia 2026 en Cataluña. ResueltaPublicada: 2026-06-04
- Patrocini de les retransmissions en directe els dies 27 al 30 de maigi en diferit de l’esdeveniment singular i únic 9è TORNEIG INTERNACIONAL DE TENNIS EN CADIRA DE RODES TRAM BARCELONA OPEN a través dels diferents canals i plataformes digitals amb cobertura nacional i internacional fins al 31 d’agost de 2026 i activitats de patrocini, entre el CONSELL CATALÀ DE L’ESPORT, patrocinador, FUNDACIÓ PRIVADA JOHAN CRUYFF (JOHAN CRUYFF WELFARE FOUNDATION), com a patrocinat per raons d’exclusivitat. ResueltaPublicada: 2026-05-21
- Suministro de productos alimentarios destinados a la Residencia Joaquim Blume, dependiente del Consell Català de l'Esport:
Lote 1 Carnes y derivados, aves caza y huevos
Lote 2 Pescado (fresco, semifresco y congelado) y otros productos alimenticios congelados y precocinados
Lote 3 Fruta y verdura
Lote 4 Embutidos y quesos
Lote 5 Lácteos y yogures, zumos de fruta y néctares, otros, y cereales
Lote 6 Miscelánea EvaluaciónPublicada: 2026-05-06
- Patrocini de les retransmissions en directe els dies 11 al 19 d'abril i en diferit de l'esdeveniment singular i únic BARCELONA OPEN BANC SABALDELL 73è TORNEIG COMTE DE GODÓ A BARCELONA a través dels diferents canals i plataformes digitals amb cobertura nacional i internacional fins al 30 de junyde 2026 i activitats de patrocini, entre el Consell Català de l'Esport, patrocinador, el Reial Club de Tennis Barcelona-1899 (RCTB) com a patrocinat per raons d'exclusivitat. LLiurament memòria 31 de juliol de 2026. ResueltaPublicada: 2026-04-09
- Serveis de senyalitzacions i seguretat en cursa per la celebració del grand départ barcelona 2026 del TOUR DE FRANÇA, per a l'adequació i protecció del recorregut de les etapes segona i tercera del Tour de França 2026 a Catalunya. El contracte és divideix en 5 lots:
• Lot 1. Retirada d'abalisament vertical i posterior recol·locació del mateix abalisament vertical. Retirada d'abalisament horitzontal i posterior col·locació d'abalisament horitzontal nou. (TER)
• Lot 2. Afectacions a les carreteres per pintades al ferm. (TER)
• Lot 3. Subministrament del materials de seguretat en cursa, col·locació i posteriorretirada dels elements de seguretat en cursa.
• Lot 4. Marcatge de Ports de Muntanya en funció de les Condicions tècniques i criteris d'implantació de la senyalització específica per als ports de muntanya de la xarxa de carreteres de Catalunya.
• Lot 5. Producció, subministrament, col·locació i posterior retirada de la senyalització informativa relativa a les afectacions al trànsit en vies interurbanes ResueltaPublicada: 2026-04-01
- Patrocini de les retransmissions en directe de l’esdeveniment singular de la64ena edició de la Copa de la Reina, la Minicopa de la Reinai el Planeta Mini 2026 de bàsquet, que se celebrarà durant els dies del 26 de març a l’1 d’abril de 2026a diferents seus de Tarragona, Salou i Reus, a través dels diferents canals i plataformes digitals amb cobertura nacional i internacional i activitats de patrocini, entre el Consell Català de l’Esport, patrocinador, Federaciòn Española de Baloncesto com a patrocinat per raons d’exclusivitat. ResueltaPublicada: 2026-03-24
- Patrocini de les retransmissions en directe els dies 8 al 14 de desembre i en diferit de l’esdeveniment singular i únic QATAR AIRWAYS PREMIER PADEL FINALS EN L’EDICIÓ DE 2025que es celebrarà al Palau Sant Jordi de Barcelona, a través dels diferents canals i plataformes digitals amb cobertura nacional i internacional fins al 31 de desembre de 2025 i activitats de patrocini, entre el Consell Català de l’Esport, patrocinador, Premier Padel Spain SL com a patrocinat per raons d’exclusivitat. ResueltaPublicada: 2025-12-04
- Disseny, l’organització, muntatge i desmuntatge de l’espai de promoció esportiva anomenat “TOTESPORT 360”establint una oferta molt variada d’activitats fisicoesportives destinades a la població d’entre 3 a 16 anys,amb especial incidència als infants, adolescents i els seus acompanyants, a les instal·lacions de l’Institut Nacional d’Educació Física de Catalunya (INEFC Barcelona), entre el 2 i el 5 de gener de 2026. Lliurar memòria final el 23 de gener de 2026. També inclou l’assistència tècnica, instal·lació i funcionament de tot l’equipament necessari per a la correcte organització idesenvolupament de l’esdeveniment. ResueltaPublicada: 2025-11-26
- Patrocini de les retransmissions en directe els dies 21 al 25 de maigi en diferit de l’esdeveniment singular i únic 8è TORNEIG INTERNACIONAL DE TENNIS EN CADIRA DE RODES TRAM BARCELONA OPEN a través dels diferents canals i plataformes digitals amb cobertura nacional i internacional fins al 31 d’agost de 2025 i activitats de patrocini, entre el CONSELL CATALÀ DE L’ESPORT, patrocinador, FUNDACIÓ PRIVADA JOHAN CRUYFF (JOHAN CRUYFF WELFARE FOUNDATION), com a patrocinat per raons d’exclusivitat. ResueltaPublicada: 2025-06-06
- Serveis de gestió i inserció de publicitat en mitjans multimèdia per apropar a la ciutadania i al teixit esportiu català els beneficis de l’esport i l’activitat física per millorar la qualitat de vida de les persones.
LOT 1-MULTIMEDIA AdjudicadaPublicada: 2025-04-25