El Vínculo El Vínculo.
ResueltaFinanciación UE

Serveis professionals de consultoria pel desenvolupament del sistema de gestió per als esdeveniments de Sitges. Són necessàries les següents prestacions, relatives a les dues fases que es preveuen: - Consultoria i disseny de fluxos del sistema de gestió per als esdeveniments. - Desenvolupament i implantació aplicació per a la gestió d’esdeveniments. Els conceptes d’innovació i intel·ligència turística són 2 dels eixos centrals del Pla estratègic de Turisme de Sitges. Aquest contracte està inclòs dins del projecte “Pla de Sostenibilitat Turística en Destí – PSTD Sitges “Sitges, destinació turística sostenible, competitiva, inclusiva i intel·ligent” cofinançat a través dels Fons Next Generation EU, en concret dins del programa de Plans de Sostenibilitat Turística en Destinacions (PSTD),subvencions destinades per les Comunitats Autònomes a finançar les actuacions previstes en els Plans Territorials de Sostenibilitat Turística provats en l’Acord de la Conferència Sectorial de Turisme, convocatòria extraordinària 2023, promoguda pel Ministeri d'Indústria, Comerç i Turisme.

Expediente 1403-000028-002825/2025 · Ajuntament de Sitges

Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament de Sitges (Barcelona). Con valor estimado de 63.911 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-05-08. Expediente 1403-000028-002825/2025.

Importes y cifras

63.911 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
1403-000028-002825/2025
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Ajuntament de Sitges
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Abierto
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
1 años
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2025-04-22
Fin de presentación de ofertas
2025-05-08

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
IN2DESTINATION RESEARCH AND CONSULTANCY IN TOURISM SL Formalizado 53.529 € 2025-07-31

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2025-04-22
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2025-07-21
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2025-08-01

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Sitges

Ver el órgano →