El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

servei de suport tècnic per tal de convertir l'entorn POC en un entorn productiu integrat amb tota l'arquitectura de serveis de la Universitat de Barcelona i està organitzada en dos grans blocs: 1. Servei de pas a producció 2. Servei de suport continu per tal de tenir assegurat el correcte funcionament i evolució de la Plataforma en tot moment. L’abast del servei ha d’incloure les funcionalitats següents: • Monitorització amb les eines Centreon, • SSO amb ADAS condicionat a l’adquisició de les llicències comercials d’Elastic. • Suport multiservei i grup de productors, consumidors d'informació i publicació dels serveis. • Elaboració de quadres de comandament d'indicadors d'us i estat de les plataformes d’Oracle Weblogic, d'Oracle Secure Backup, Oracle Internet Directory y Oracle MySQL Enterprise Edition entre d'altres. • Els serveis de manteniment per incidències, millores i aplicació de pegats durant els dos anys de contracte. Les solucions proposades han d’encaixar amb les polítiques de seguretat i arquitectures de referència de la Universitat de Barcelona.

Expediente 2024/187 · Universitat de Barcelona

Licitación pública de servicios convocada por Universitat de Barcelona (Barcelona). Con valor estimado de 47.952 €. Procedimiento restringido. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-11-05. Expediente 2024/187.

Importes y cifras

47.952 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
2024/187
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Universitat de Barcelona
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Restringido
Sistema de contratación
Contrato basado en un Sistema Dinámico de Adquisición
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2024-10-31
Fin de presentación de ofertas
2024-11-05

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
INETUM ESPAÑA, S.A. Formalizado 47.952 € 2024-11-21

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2024-10-31
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2024-11-15
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2024-11-22

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Universitat de Barcelona

Ver el órgano →