El Vínculo El Vínculo.
Publicada

Servei de disseny, desenvolupament, producció i execució d’actuacions de promoció de l’ús social del valencià, divulgació del patrimoni lingüístic i toponímic local i dinamització sociolingüística al municipi de Montcada

Expediente 2949105E Promoció ús del valencià · Junta de Gobierno del Ajuntament de Moncada

Licitación pública de servicios convocada por Junta de Gobierno del Ajuntament de Moncada (Valencia/València). Con valor estimado de 16.700 € y presupuesto de 20.207 € (IVA incluido). Procedimiento abierto simplificado. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-09-11. Expediente 2949105E Promoció ús del valencià.

Importes y cifras

16.700 €
Valor estimado
20.207 €
Presupuesto (con IVA)

Datos del expediente

Expediente
2949105E Promoció ús del valencià
Estado
Publicada
Órgano de contratación
Junta de Gobierno del Ajuntament de Moncada
Tipo de contrato
Servicios · Servicios de esparcimiento, culturales y deportivos
Procedimiento
Abierto simplificado
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
92 días
Lugar de ejecución
Valencia/València

Fechas clave

Publicación
2026-08-11
Fin de presentación de ofertas
2026-09-11

Códigos CPV

Criterios de adjudicación

TipoCriterioPeso
Cuantificables Automáticamente CRITERI 4 Millora addicional del requisit previstes en la Clàusula 4.2.2.f del PPT. 9.0
Cuantificables Automáticamente CRITERI 3.- Experiència en l organització, coordinació i realització de conferències, jornades, taules redones i activitats divulgatives relacionades amb la llengua, la cultura, la història, la toponímia i el patrimoni lingüístic local. 18.0
Cuantificables Automáticamente CRITERI 1. Oferta econòmica 30.0
Cuantificables Automáticamente CRITERI 2 Experiència específica del personal adscrit al contracte en treballs d organització i gestió en Plans de Normalització Lingüística d anàlogues característiques a esta proposta de licitació, per damunt de les mínimes establertes. 18.0
Juicio de Valor CRITERI: Projecte que reculla tots els aspectes susceptibles de valoració. 25.0

Garantías exigidas

TipoImportePorcentaje
Definitiva 5.0 %

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Pliegos 2026-08-11
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2026-08-11

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Junta de Gobierno del Ajuntament de Moncada

Ver el órgano →