Servei de consultoria externa en matèria de protecció de dades (RGPD-LOPD) de l’empresa Serveis Mediambientals de la Selva, NORA, S.A.
Expediente 2025/04 · Serveis Mediambientals de la Selva NORA, SA
Licitación pública de servicios convocada por Serveis Mediambientals de la Selva NORA, SA (Cataluña). Con valor estimado de 14.000 €. Procedimiento otros. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-05-02. Expediente 2025/04.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- 2025/04
- Estado
- Resuelta
- Órgano de contratación
- Serveis Mediambientals de la Selva NORA, SA
- Tipo de contrato
- Servicios
- Procedimiento
- Otros
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Duración del contrato
- 1 años
- Lugar de ejecución
- Cataluña
Fechas clave
- Publicación
- 2025-04-22
- Fin de presentación de ofertas
- 2025-05-02
Códigos CPV
- 72300000Servicios relacionados con datos
Empresas adjudicatarias
| Empresa | Estado | Importe | Fecha |
|---|---|---|---|
| PROFESSIONAL GROUP CONVERSIA SLU | Formalizado | 475 € | 2025-05-12 |
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2025-04-22 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Formalización | 2025-05-13 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2025-05-13 |
Ubicación geográfica
- Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Serveis Mediambientals de la Selva NORA, SA
Ver el órgano →- Contractació del subministrament de llicències informàtiques i manteniment integral del software de recursos humans “Factorial” AdjudicadaPublicada: 2026-06-25
- Contractació d’un servei extern de forma excepcional per a incrementar el servei de neteja viària al terme municipal de Blanes durant la celebració de la Festa Major del municipi a zones de gran afluència: Passeig de la Marina, Passeig de S’Abanell, zona de fires i la zona d’esdeveniments al costat de l’antic poliesportiu. El servei s’efectuarà des del dia 15 fins el 30 de juliol. AdjudicadaPublicada: 2026-06-16
- Contractació patrimonial en règim d'arrendament d’una nau al terme municipal d’Hostalric, amb l’equipament necessari per a l’operativa i realització del servei de recollida de residus i neteja viària per part de SERVEIS MEDIAMBIENTALS DE LA SELVA, NORA S.A. en la zona. ResueltaPublicada: 2026-06-09
- Acord marc per a la substitució recorrent de pneumàtics, reparació, recautxutat i complements per a la flota de vehicles de l’empresa SERVEIS MEDIAMBIENTALS DE LA SELVA, NORA S.A. AdjudicadaPublicada: 2026-06-03
- Es tracta d'una adhesió a l'acord marc de l'ACMde subministrament de maquinària tècnica i elements de transport i de serveis de manteniment amb destinació a les entitats locals de Catalunya, per l'arrendament d'una furgoneta de combustió diésel mitjana (Lot 29 - Prestació 50, Expedient ACM núm.: 2023.07) AdjudicadaPublicada: 2026-05-15
- Acord marc per el subministrament plurianual de cubells i contenidors de diferents fraccions per a la realització del servei de NORA als diferents municipis de la comarca de la Selva, i per tal de fer front a necessitats d’estoc de cubells i contenidors necessaris per a l’adequada prestació dels serveis de recollida de residus que realitza l’empresa NORA a diferents municipis de la comarca de la Selva. AdjudicadaPublicada: 2026-04-28
- Manteniment preventiu correctiu de marques oficials dels equips dels vehicles i dels equipaments de neteja viària i recollida de residus, dividit en diferents lots (Hako, Goupil, Geesink, Svat, grues, ganxos, plataformes, pales, carretilles i plataformes elevadores) de l’empresa SERVEIS MEDIAMBIENTALS DE LA SELVA NORA, SA. AdjudicadaPublicada: 2026-04-23
- Arrendament d’una nau industrial al terme municipal de Santa Coloma de Farners amb l’equipament necessari per a l’operativa i realització del servei de recollida de residus i neteja viària per part de SERVEIS MEDIAMBIENTALS DE LA SELVA, NORA S.A. en el municipi. AdjudicadaPublicada: 2026-04-20
- Subministrament recurrent de productes de neteja, desinfectants i bobines de cel·lulosa per a la neteja de zones de WC, vestuaris i oficines, així com els vehicles de l’empresa Serveis Mediambientals de la Selva, NORA S.A. AdjudicadaPublicada: 2026-04-16
- Subministrament de les gavinetes de recanvi per a la màquina Mashmaster Kompech de la planta de compostatge. AdjudicadaPublicada: 2026-04-16