Servei de bar-cantina de l’Institut de Camarles, destinat a l’alumnat, professorat i personal d’administració i serveis del centre
Expediente TE/43008419/2026/07 · Centres educatius - Serveis Territorials a les Terres de l'Ebre
Licitación pública de servicios convocada por Centres educatius - Serveis Territorials a les Terres de l'Ebre (Tarragona). Con valor estimado de 1.240 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-08-22. Expediente TE/43008419/2026/07.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- TE/43008419/2026/07
- Estado
- Publicada
- Órgano de contratación
- Centres educatius - Serveis Territorials a les Terres de l'Ebre
- Tipo de contrato
- Servicios
- Procedimiento
- Abierto
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Lugar de ejecución
- Tarragona
Fechas clave
- Publicación
- 2026-08-07
- Fin de presentación de ofertas
- 2026-08-22
Códigos CPV
- 55510000Servicios de cantina
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2026-08-07 |
Ubicación geográfica
- Tarragona, Tarragona, Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Centres educatius - Serveis Territorials a les Terres de l'Ebre
Ver el órgano →- Subministrament i instal·lació d’un torn convencional i equipament opcional al taller de mecanització de l'Institut de l'Ebre PublicadaPublicada: 2026-07-23
- Subministrament i muntatge de mobiliari i instal·lacions del laboratori de Física i Química de l’Institut Julio Antonio de Móra d’Ebre i retirada del mobiliari existent ResueltaPublicada: 2026-03-25
- Servei de manteniment elèctric, fontaneria, domòtica i gas de l’Institut Julio Antonio ResueltaPublicada: 2026-03-09
- Servei de manteniment del servidor del centre amb el seu propi programari de funcionament on allotja una diversitat d’aplicacions web
destinades a la gestió del centre i actualització de tot el programari, d’acord amb les especificacions del Plec de prescripcions tècniques d’aquest expedient. ResueltaPublicada: 2026-03-03
- Servei de manteniment d’instal·lacions i equips de cultiu i de producció aqüícola a l’Institut d’Estudis Professionals Aqüícoles i Ambientals de Catalunya ResueltaPublicada: 2026-02-27
- Servei de neteja dels espais del centre educatiu Institut Terra Alta, edifici escolar, instal·lacions i equipaments. ResueltaPublicada: 2025-12-09
- Serveis de neteja dels espais del centre educatiu Institut de l'Ebre. Edifici escolar, instal·lacions i equipaments. ResueltaPublicada: 2025-12-04
- Servei de neteja dels espais del centre educatiu Institut de Deltebre, l'edifici escolar, les instal·lacions i els equipaments ResueltaPublicada: 2025-12-04
- Serveis de neteja dels espais del centre educatiu Institut Dertosa, edifici escolar, instal·lacions i els equipaments. ResueltaPublicada: 2025-12-03
- Servei de neteja dels espais del centre educatiu Institut d’Estudis Professionals Aqüícoles i Ambientals de Catalunya, l'edifici escolar, les instal·lacions i els equipaments ResueltaPublicada: 2025-12-01