El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

Prestació del manteniment de les calderes de biomassa associades a la xarxa de calor dels equipaments educatius de Roquetes. El complex d’edificis disposa de dues calderes de biomassa (estella) model Fröling T4e de 250 kW de potencia cadascuna, amb dos dipòsits d’inèrcia de 3.000 litres cadascun. A part de les instal·lacions compreses dins de la sala de calderes hi ha 6 subestacions que disposen, cadascuna, d’un bescanviador de calor, de tipus plaques. La instal·lació de la xarxa tèrmica i les calderes de gas existents en els edificis no es consideren objecte del present plec. Queden fora, igualment, de l’abast del contracte de manteniment les instal·lacions de prevenció contra incendis (extintors, sensors, ruixadors automàtics i resta d’elements de la instal·lació de protecció contra incendis).

Expediente 01040604/2025/16 · Ajuntament de Sant Pere de Ribes

Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament de Sant Pere de Ribes (Barcelona). Con valor estimado de 32.441 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-09-22. Expediente 01040604/2025/16.

Importes y cifras

32.441 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
01040604/2025/16
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Ajuntament de Sant Pere de Ribes
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Abierto
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
2 años
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2025-09-05
Fin de presentación de ofertas
2025-09-22

Códigos CPV

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2025-09-05

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Sant Pere de Ribes

Ver el órgano →