Obres de naturalització de la coberta ubicada en l’edifici Ecoparc 3, al municipi de Sant Adrià del Besòs.
Expediente 900625/26 · Àrea Metropolitana de Barcelona
Licitación pública de obras convocada por Àrea Metropolitana de Barcelona (Barcelona). Con valor estimado de 157.475 €. Procedimiento abierto simplificado. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-09-21. Expediente 900625/26.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- 900625/26
- Estado
- Publicada
- Órgano de contratación
- Àrea Metropolitana de Barcelona
- Tipo de contrato
- Obras
- Procedimiento
- Abierto simplificado
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Duración del contrato
- 8 meses
- Lugar de ejecución
- Barcelona
Fechas clave
- Publicación
- 2026-08-31
- Fin de presentación de ofertas
- 2026-09-21
Códigos CPV
- 45000000Trabajos de construcción
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2026-08-31 |
Ubicación geográfica
- Barcelona, Barcelona, Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Àrea Metropolitana de Barcelona
Ver el órgano →- Contracte administratiu de subministrament del material d’impremta de consum general de l’Àrea Metropolitana de Barcelona PublicadaPublicada: 2026-08-31
- L’adquisició i manteniment d’un equip d’espectroscòpia d’emissió òptica per plasma acoblat inductivament (ICP-OES) per a la determinació de metalls PublicadaPublicada: 2026-08-31
- Contracte administratiu de subministrament consistent en el subministrament del mobiliari d’oficina de l’edifici Z de l’Àrea Metropolitana PublicadaPublicada: 2026-08-31
- Contracte administratiu del subministrament d'una llicència per subscripció del mòdul d'Elements Finits (MEF) per al software geotècnic GEO5 PublicadaPublicada: 2026-08-31
- Servei per a la contractació del’actualització de la informació dels polígons d’activitat econòmica (PAE) a l’ÀreaMetropolitana de Barcelona. PublicadaPublicada: 2026-08-28
- Obres consistents en la “2a fase dels treballs del Programa Metropolità d’Actuacions de gestió Forestal (PMAF)” PublicadaPublicada: 2026-08-28
- Servei de consultoria i assistència tècnica per a l’elaboració d’un estudi d’anàlisi i recopilació sobre solucions basades en la natura (SBN) per a zones urbanes mediterrànies. PublicadaPublicada: 2026-08-27
- Contracte administratiu de serveis consistent en el calibratge de sondes patró i equips que mesuren temperatura i humitat PublicadaPublicada: 2026-08-27
- Contracte administratiu de subministrament consistent en el subministrament d’equipament tecnològic per la sala de plens de la seu de l’Àrea Metropolitana de Barcelona. PublicadaPublicada: 2026-08-27
- Contracte administratiu de subministrament consistent en la subscripció de llicències de programari Cyclone 3DR Pro subscripció de llicències de programari Leica Cyclone. PublicadaPublicada: 2026-08-27