Licitació contracte menor reforç i cobriment escenari i vallat metàl.lic ( Pista d'estiu)
Expediente G05020302S/2023/0001 · Entitat Municipal Descentralitzada de Sucs
Licitación pública de obras convocada por Entitat Municipal Descentralitzada de Sucs (Lleida). Con valor estimado de 7.404 € y presupuesto de 8.958 € (IVA incluido). Procedimiento contrato menor. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2023-10-26. Expediente G05020302S/2023/0001.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- G05020302S/2023/0001
- Estado
- Adjudicada
- Órgano de contratación
- Entitat Municipal Descentralitzada de Sucs
- Tipo de contrato
- Obras
- Procedimiento
- Contrato Menor
- Tramitación
- Ordinaria
- Lugar de ejecución
- Lleida
Fechas clave
- Publicación
- 2023-10-30
- Fin de presentación de ofertas
- 2023-10-26
Códigos CPV
- 45223100Montaje de estructuras metálicas
Empresas adjudicatarias
| Empresa | Estado | Importe | Fecha |
|---|---|---|---|
| EXPLOTACIONES AGROPLANA SL | Adjudicado | 7.000 € | 2023-11-06 |
Ubicación geográfica
- Lleida, Lérida, Cataluña
Otras licitaciones de Entitat Municipal Descentralitzada de Sucs
Ver el órgano →- L'obectiu del present contracte és el subministrament d’una retrocarregadora mixta articulada compacta per al servei de manteniment municipal de sucs. En modalitat de compra de conformitat amb les característiques tècniques en el Plec de prescripcions tècniques. ResueltaPublicada: 2026-06-05
- Construcció i execució d'una tanca de fusta, instal.lació barrera per restringir accès a la zona de protecció, senyalització i cartells d'informació amb suport peus metal.lics AdjudicadaPublicada: 2024-07-05
- Licitació concessió de serveis per la explotació del bar-restaurant de les piscines municipals de Sucs AdjudicadaPublicada: 2024-04-30