El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

Les portes dels despatxos de la planta baixa i d'accés a la sala tallers del Centre Cívic Onyar han quedat totalment malmeses degut a l'acció de les termites. Després de portar a terme el tractament podem iniciar els treballs de substitució de les estructures de fusta afectades. La solució adoptada per garantir el correcte funcionament serà la contractació mixta de subministrament i obres d’instal·lació de les cinc portes afectades per les termites al Centre Cívic Onyar.

Expediente 2024032991 · Ajuntament de Girona

Licitación pública de obras convocada por Ajuntament de Girona (Girona). Con valor estimado de 9.574 € y presupuesto de 11.584 € (IVA incluido). Procedimiento contrato menor. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-12-20. Expediente 2024032991.

Importes y cifras

9.574 €
Valor estimado
11.584 €
Presupuesto (con IVA)

Datos del expediente

Expediente
2024032991
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Ajuntament de Girona
Tipo de contrato
Obras
Procedimiento
Contrato Menor
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Girona

Fechas clave

Publicación
2024-12-13
Fin de presentación de ofertas
2024-12-20

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
EXPERT LINE, SL Formalizado 6.970 € 2025-03-25

Ubicación geográfica

Otras licitaciones de Ajuntament de Girona

Ver el órgano →