El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

La porta d'accés a la sala gran del Casal de la Gent Gran de Taialà es troba en un estat de deteriorament avançat a causa de l'acció dels tèrmits. Recentment, s'ha sotmès a un tractament especialitzat per controlar la plaga, gestionat per una empresa experta. Paral·lelament, les brigades municipals van dur a terme treballs de reforç i protecció per evitar que els vidres dels marcs poguessin desprendre's. Un cop finalitzades aquestes actuacions, es pot procedir a substituir l'estructura actual per la porta d'accés del Casal de la Gent Gran de Taialà.

Expediente 2024031943 · Ajuntament de Girona

Licitación pública de suministros convocada por Ajuntament de Girona (Girona). Con valor estimado de 8.000 € y presupuesto de 9.680 € (IVA incluido). Procedimiento contrato menor. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-11-28. Expediente 2024031943.

Importes y cifras

8.000 €
Valor estimado
9.680 €
Presupuesto (con IVA)

Datos del expediente

Expediente
2024031943
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Ajuntament de Girona
Tipo de contrato
Suministros
Procedimiento
Contrato Menor
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Girona

Fechas clave

Publicación
2024-11-21
Fin de presentación de ofertas
2024-11-28

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
Miquel Pórtulas Construccions SL Formalizado 7.900 € 2025-07-03

Ubicación geográfica

Otras licitaciones de Ajuntament de Girona

Ver el órgano →