Les obres consisteixen en una canonada d'abstament d'abastament d'aigua potable al dipòsit de Santa Llúcia des del Dipòsit de Terraroig substituint la canonada actual que acutalment ja tenia moltes fuites
Expediente 193/2026 · Ajuntament de Sobremunt
Licitación pública de obras convocada por Ajuntament de Sobremunt (Cataluña). Con valor estimado de 196.626 €. Procedimiento abierto simplificado. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-09-07. Expediente 193/2026.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- 193/2026
- Estado
- Publicada
- Órgano de contratación
- Ajuntament de Sobremunt
- Tipo de contrato
- Obras
- Procedimiento
- Abierto simplificado
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Duración del contrato
- 4 meses
- Lugar de ejecución
- Cataluña
Fechas clave
- Publicación
- 2026-08-13
- Fin de presentación de ofertas
- 2026-09-07
Códigos CPV
- 45232150Trabajos relacionados con tuberías de distribución de agua
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2026-08-13 |
Ubicación geográfica
- Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Ajuntament de Sobremunt
Ver el órgano →- L’objecte del contracte el constitueix l’execució de les obres descrites en el Projecte per de soterrament de les xarxes aèries de BT i telecomunicacions a l’entorn de la plaça del Moli de Sobremunt. ResueltaPublicada: 2026-02-04
- Execució de les obres d'urbanització previstes en el Projecte d'urbanització del PAU-1 de Sobremunt ResueltaPublicada: 2026-02-04
- Obres d'adequació de l'aparcament que es troba front l'espai El Molí ResueltaPublicada: 2025-12-07
- Compra d'una màquina biotrituradora AdjudicadaPublicada: 2024-08-29
- Obres de millora i actuacions al dipòsit Terra Roig AdjudicadaPublicada: 2024-08-09
- Rehabilitació de diferents camins de Sobremunt ResueltaPublicada: 2024-02-05