El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

La Universitat Oberta de Catalunya, en endavant UOC, a través de l’Àrea de Tecnologia, necessita poder monitoritzar i supervisar la xarxa de la seu del 22@ (tant la cablejada com la wifi). Per tal de poder dur-ho a terme, es requereix un programari que inclogui les següents funcionalitats: ● Monitorització activa de l’experiència final d’usuari en LAN i Wifi mitjançant sondes sintètiques ubicades en zones crítiques. ○ Per la necessitat actual es determina que per una òptima monitorizació de la xarxa són necessàries un total de 50 sondes. ● Execució dels tests que es determinin adients per obtenir mètriques rellevants en quant a la satisfacció de l'usuari, mitjançant les referides sondes, i d’aquesta manera poder determinar amb exactitud la qualitat del servei. ● Monitorització de l‘estat de salut de la infraestructura LAN (ports, enllaços, etc.) mitjançant la recollida de mètriques amb SNMP i la visualització de les mateixes. ● Anàlisis detallat del tràfic de la xarxa (paquets).

Expediente ESP24/CSUC2218/C2 · Fundació per a la Universitat Oberta de Catalunya

Licitación pública de suministros convocada por Fundació per a la Universitat Oberta de Catalunya. Con valor estimado de 21.692 €. Procedimiento restringido. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-02-24. Expediente ESP24/CSUC2218/C2.

Importes y cifras

21.692 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
ESP24/CSUC2218/C2
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Fundació per a la Universitat Oberta de Catalunya
Tipo de contrato
Suministros
Procedimiento
Restringido
Sistema de contratación
Contrato basado en un Sistema Dinámico de Adquisición
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
1 años

Fechas clave

Publicación
2025-02-14
Fin de presentación de ofertas
2025-02-24

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
NEXTRET, S.L. Formalizado 21.090 € 2025-02-27

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2025-02-14
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2025-02-27
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2025-02-27

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Fundació per a la Universitat Oberta de Catalunya

Ver el órgano →