El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

Dins de l’estratègia tecnològica de la UOC existeix la directiu de desplegar una infraestructura de low code per al desenvolupament ràpid d’aquelles solucions per les quals o bé no és possible trobar una solució de mercat adequada, o bé la UOC considera que conformen elements de diferenciació i/o innovació i que, per tant, és necessària la inversió en la construcció d’una solució pròpia. La plataforma de LowCode OutSystems és la solució de mercat que dona millor cobertura a aquests requeriments i ofereix un servei SaaS al seu cloud que compleix amb tots els requeriments estàndards que estableix la UOC pels seus serveis en el cloud.

Expediente ESP25/CSUC2218/C2 · Fundació per a la Universitat Oberta de Catalunya

Licitación pública de suministros convocada por Fundació per a la Universitat Oberta de Catalunya. Con valor estimado de 750.648 €. Procedimiento restringido. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-02-24. Expediente ESP25/CSUC2218/C2.

Importes y cifras

750.648 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
ESP25/CSUC2218/C2
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Fundació per a la Universitat Oberta de Catalunya
Tipo de contrato
Suministros
Procedimiento
Restringido
Sistema de contratación
Contrato basado en un Sistema Dinámico de Adquisición
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
1 años

Fechas clave

Publicación
2025-02-14
Fin de presentación de ofertas
2025-02-24

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
Altia Consultores, S.A. Formalizado 750.600 € 2025-02-27

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2025-02-14
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2025-02-27
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2025-02-27

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Fundació per a la Universitat Oberta de Catalunya

Ver el órgano →