El Vínculo El Vínculo.
Adjudicada

L’objecte del contracte consisteix en el subministrament de l’ampliació del dispositiu de copia de seguretat (sistema de back up de dades) StoreOnce 3640, suport oficial del fabricant durant el període de garantia, així com l’ampliació de garantia oficial del fabricant de 3 a 5 anys del tipus TECH CARE ESSENTIAL. Addicionalment queden inclosos dins l’objecte del contracte els serveis professionals associats al sistema de copies de seguretat StoreOnce 3640.

Expediente 2024/94 · Diputació de Lleida

Licitación pública de suministros convocada por Diputació de Lleida (Lleida). Con valor estimado de 14.999 € y presupuesto de 18.149 € (IVA incluido). Procedimiento contrato menor. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-08-22. Expediente 2024/94.

Importes y cifras

14.999 €
Valor estimado
18.149 €
Presupuesto (con IVA)

Datos del expediente

Expediente
2024/94
Estado
Adjudicada
Órgano de contratación
Diputació de Lleida
Tipo de contrato
Suministros
Procedimiento
Contrato Menor
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Lleida

Fechas clave

Publicación
2024-08-14
Fin de presentación de ofertas
2024-08-22

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
SERVICIOS MICROINFORMATICA SA Adjudicado 14.980 € 2024-10-17

Ubicación geográfica

Otras licitaciones de Diputació de Lleida

Ver el órgano →