El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

Adquisició i renovació del dret d’us de les llicències Qlik Sense Professional, Qlik Nprinting i Qlik Sense Analyzers així com la seva actualització de versions i manteniment del dret d’ús d’aquesta plataforma de Business Intelligence que ha de permetre la visualització de dades flexibles i interactives, així com els serveis de suport tècnic vinculat i derivat de les llicències

Expediente 2024/61-32 · Diputació de Lleida

Licitación pública de suministros convocada por Diputació de Lleida (Lleida). Con valor estimado de 98.280 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-08-22. Expediente 2024/61-32.

Importes y cifras

98.280 €
Valor estimado
2
Lotes

Datos del expediente

Expediente
2024/61-32
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Diputació de Lleida
Tipo de contrato
Suministros
Procedimiento
Abierto
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
3 años
Lugar de ejecución
Lleida

Fechas clave

Publicación
2024-08-07
Fin de presentación de ofertas
2024-08-22

Códigos CPV

Lotes (2)

LoteObjetoPresupuestoCPV
1 Adquisició i renovació anual del conjunt de llicències qlik sense, qlick nprinting i qlik sense analyzers
2 Serveis suport i assistència en resolució directa incidències vinculat amb les llicències QLIK SENSE, QLICK NPRINTING i QLIK SENSE ANALYZERS

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
MERCANZA, S.L.U. · Lote 1 Formalizado 41.463 € 2025-06-11
MERCANZA, S.L.U. · Lote 2 Formalizado 41.760 € 2025-06-11

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2024-08-07
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2025-06-12
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2025-06-12
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2025-06-12
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2025-06-12

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Diputació de Lleida

Ver el órgano →