L'objecte de la contractació és la prestació dels serveis d'assistència veterinària integral i de perruqueria canina necessaris per garantir la salut, el benestar animal i la plena operativitat dels 5 gossos adscrits a l'Equip Caní de la Policia Municipal de Sabadell.
Expediente SGT/2026/1887 · Ajuntament de Sabadell
Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament de Sabadell (Barcelona). Con valor estimado de 29.419 €. Procedimiento otros. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-09-16. Expediente SGT/2026/1887.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- SGT/2026/1887
- Estado
- Publicada
- Órgano de contratación
- Ajuntament de Sabadell
- Tipo de contrato
- Servicios
- Procedimiento
- Otros
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Duración del contrato
- 2 años
- Lugar de ejecución
- Barcelona
Fechas clave
- Publicación
- 2026-08-31
- Fin de presentación de ofertas
- 2026-09-16
Códigos CPV
- 85200000Servicios de veterinaria
- 98321000Servicios de peluquería
Lotes (2)
| Lote | Objeto | Presupuesto | CPV |
|---|---|---|---|
| 1 | L'objecte de la contractació és la prestació dels serveis d'assistència veterinària integral i de perruqueria canina necessaris per garantir la salut, el benestar animal i la plena operativitat dels 5 gossos adscrits a l'Equip Caní de la Policia Municipal de Sabadell. | — | — |
| 2 | L'objecte de la contractació és la prestació dels serveis d'assistència veterinària integral i de perruqueria canina necessaris per garantir la salut, el benestar animal i la plena operativitat dels 5 gossos adscrits a l'Equip Caní de la Policia Municipal de Sabadell. | — | — |
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2026-08-31 |
Ubicación geográfica
- Barcelona, Barcelona, Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Ajuntament de Sabadell
Ver el órgano →- L'objecte d'aquest contracte és la prestació de serveis tècnics professionals per a tres actuacions diferenciades:
1. Suport tècnic professional per a la dinamització del Consell d'infants i adolescents de Sabadell.
2. Suport tècnic professional per a la dinamització del Consell consultiu de gent gran.
3. Coordinació, dinamització i execució de 40 tallers educatius de sensibilització contra l'edatisme dirigits a grups de 6è de primària i 1r d'ESO, amb participació de membres del Consell Consultiu de la Gent Gran i altres persones grans vinculades al projecte. PublicadaPublicada: 2026-08-31
- - Realització i edició de reportatges fotogràfics: Consistent en la realització de reportatges fotogràfics d'actes institucionals, de l'evolució de la ciutat, de les activitats socials, culturals i esportives al municipi, de les campanyes de comunicació, fotografies d’estudi i altres reportatges per il·lustrar els elements informatius municipals i el material de difusió institucional de l’Ajuntament de Sabadell
- Creació, producció i edició de vídeos: Serveis de producció, realització, gravació i edició de continguts audiovisuals de caràcter periodístic o informatiu, institucional, promocional o turístic de l'Ajuntament de Sabadell. Així com l’emissió en streaming.
- Captació d’imatges aèries amb dron. PublicadaPublicada: 2026-08-31
- L'objecte del contracte és la prestació de serveis tècnics especialitzats per a la redacció del projecte museològic del centre de museus Sabadell Centre de Cultura que inclou el pla museològic i museogràfic del Museu d'Història de Sabadell (MHS) per la nova seu a l'edifici de l'antic Museu del Gas, i el pla museològic del Museu d'Art Modern i Contemporani de Sabadell (MAMCS) per la nova seu a les cases Marcet-Grau i Calvó, a la plaça del Gas. PublicadaPublicada: 2026-08-31
- L'objecte del contracte consisteix en el subministrament del material que utilitzarà la unitat de trànsit: des d'aquells elements que seran d'utilitat directe per al control del trànsit, com altres elements necessaris per atendre emergències en les quals hagi d'intervenir el cos de policia. La cobertura de les necessitats materials de la unitat, permet que els agents realitzin les funcions assignades amb més recursos i amb una major eficàcia. PublicadaPublicada: 2026-08-31
- Les actuacions necessàries al Poliesportiu Nostra Llar al municipi de Sabadell per a millorar la pista poliesportiva i adequar-la per la pràctica d'hoquei i patinatge artístic, renovant el paviment i adequant la tanca a la normativa. PublicadaPublicada: 2026-08-31
- L'objecte d'aquesta contractació és dur a terme el conjunt dels treballs inclosos en cadascuna de les memòries valorades d'obres, les quals recullen les actuacions necessàries per dur a terme la millora de l'eficiència energètica de l'enllumenat exterior de diferents camps de futbol al municipi de Sabadell, concretament: al camp de futbol de Ca n'Oriac, ubicat a la ronda de Collsalarca, 6, al camp de futbol de La Creu, ubicat al carrer de Pardo Bazán, 31 i al camp de futbol de Can Rull, ubicat al carrer de Lucreci,1. PublicadaPublicada: 2026-08-31
- Prestació del servei de manteniment de les fonts ornamentals del passeig de la Plaça Major de Sabadell.Al Plec de Prescripcions Tècniques del contracte es detallen tots els aspectes pel seu correcte manteniment PublicadaPublicada: 2026-08-28
- Subministrament i instal·lació de nous equips de filtratge de la sala de bombes Nord del Parc Catalunya per substituir els quatre filtres instal·lats des dels inicis del parc, que han deixat de funcionar, i que són necessaris pel correcte filtratge de les aigües del llac. PublicadaPublicada: 2026-08-28
- L'objecte del contracte és dotar el Pavelló Municipal d'Esports d'una superfície específica, adequada i reglamentària per a la pràctica de l'hoquei en línia, mitjançant la incorporació d'un sistema de paviment modular que permeti compatibilitzar els diferents usos existents de la instal·lació, garantint alhora les condicions òptimes de seguretat, rendiment esportiu i compliment de la normativa vigent.
El contracte inclou el subministrament del material, el seu transport, descàrrega, instal·lació, primer muntatge i desmuntatge, anivellament i el marcatge reglamentari de la pista, configurant una solució integral destinada a satisfer les necessitats detectades en l?equipament esportiu municipal. PublicadaPublicada: 2026-08-27
- L'objecte de la present licitació, és la contractació del subministrament d'ús de les 28 llicències actuals i la incorporació d'una nova llicència d'ús, que representarà 29 llicències en total, en les modalitats següents:
- 6 llicències d'OpenCities Map Advanced Standalone SELECT Subscription (renovacions).
- 15 llicències d'OpenCities Map Power View SELECT Subscription (renovacions).
- 7 llicències de Microstation SELECT Subscription (renovacions).
- Afegir una llicència perpètua i la seva posterior subscripció d'ús de Microstation SELECT PublicadaPublicada: 2026-08-27