El Vínculo El Vínculo.
Publicada

L'objecte d'aquesta contractació és dur a terme el conjunt dels treballs inclosos en cadascuna de les memòries valorades d'obres, les quals recullen les actuacions necessàries per dur a terme la millora de l'eficiència energètica de l'enllumenat exterior de diferents camps de futbol al municipi de Sabadell, concretament: al camp de futbol de Ca n'Oriac, ubicat a la ronda de Collsalarca, 6, al camp de futbol de La Creu, ubicat al carrer de Pardo Bazán, 31 i al camp de futbol de Can Rull, ubicat al carrer de Lucreci,1.

Expediente OBM/2026/77 · Ajuntament de Sabadell

Licitación pública de obras convocada por Ajuntament de Sabadell (Barcelona). Con valor estimado de 313.660 €. Procedimiento abierto simplificado. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-09-21. Expediente OBM/2026/77.

Importes y cifras

313.660 €
Valor estimado
3
Lotes

Datos del expediente

Expediente
OBM/2026/77
Estado
Publicada
Órgano de contratación
Ajuntament de Sabadell
Tipo de contrato
Obras
Procedimiento
Abierto simplificado
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
2 meses
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2026-08-31
Fin de presentación de ofertas
2026-09-21

Códigos CPV

Lotes (3)

LoteObjetoPresupuestoCPV
1 L'objecte d'aquesta contractació és dur a terme les actuacions necessàries per dur a terme la millora de l'eficiència energètica de l'enllumenat exterior de diferents camps de futbol al municipi de Sabadell.
2 L'objecte d'aquesta contractació és dur a terme les actuacions necessàries per dur a terme la millora de l'eficiència energètica de l'enllumenat exterior de diferents camps de futbol al municipi de Sabadell.
3 L'objecte d'aquesta contractació és dur a terme les actuacions necessàries per dur a terme la millora de l'eficiència energètica de l'enllumenat exterior de diferents camps de futbol al municipi de Sabadell.

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2026-08-31

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Sabadell

Ver el órgano →