El Vínculo El Vínculo.
Publicada

L’àmbit d’intervenció es troba situat a l’est de l’encreuament del carrer Masos de Baix amb el carrer de les conilleres i té una superfície aproximada d’uns 300m2. El projecte té per objectiu la urbanització de l’àmbit del mirador i del primer tram del camí de la vall de Maria, el més proper al sòl urbà, per tal de millorar-ne l’evacuació d’aigües pluvials, la seguretat viària, l’accessibilitat i l’enllumenat.

Expediente X2025000199 · Ajuntament de Foixà

Licitación pública de obras convocada por Ajuntament de Foixà (Girona). Con valor estimado de 44.261 €. Procedimiento otros. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-12-24. Expediente X2025000199.

Importes y cifras

44.261 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
X2025000199
Estado
Publicada
Órgano de contratación
Ajuntament de Foixà
Tipo de contrato
Obras
Procedimiento
Otros
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
37 días
Lugar de ejecución
Girona

Fechas clave

Publicación
2025-12-09
Fin de presentación de ofertas
2025-12-24

Códigos CPV

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2025-12-09

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Foixà

Ver el órgano →