L'Ajuntament és propietari de l'immoble situat al carrer Major núm. 6 del municipi de Senan, destinat al servei de bar i restauració. Consta inscrit en l'inventari de béns de la Corporació com a bé de domini públic, per la qual cosa la destinació pròpia del mateix és la seva utilització per a l'ús general. Tanmateix, es pot limitar aquest ús mitjançant l'atorgament de la corresponent llicència d’utilització privativa del domini públic. En aquest cas, l'ús privatiu no pot comportar la transformació o la modificació del domini públic, cosa que comporta que l'ocupació s'ha d’efectuar únicament amb instal·lacions desmuntables o béns mobles, i en qualsevol cas per un termini màxim de durada, incloses les pròrrogues, de 4 anys. Aquesta instal·lació d’oci i, per tant, de lleure es troba ubicada al local social del carrer Major núm. 6 del municipi de Senan i dona servei a tots els veïns del poble durant tot l’any, ja que es l’únic bar del poble.
Expediente 4314600000-2024-0000003 · Ajuntament de Senan
Licitación pública de concesión de servicios convocada por Ajuntament de Senan (Tarragona). Con valor estimado de 360 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-02-07. Expediente 4314600000-2024-0000003.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- 4314600000-2024-0000003
- Estado
- Evaluación
- Órgano de contratación
- Ajuntament de Senan
- Tipo de contrato
- Concesión de Servicios
- Procedimiento
- Abierto
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Duración del contrato
- 1 años
- Lugar de ejecución
- Tarragona
Fechas clave
- Publicación
- 2024-01-24
- Fin de presentación de ofertas
- 2024-02-07
Códigos CPV
- 55410000Servicios de gestión de bares
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2024-01-24 |
Ubicación geográfica
- Tarragona, Tarragona, Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Ajuntament de Senan
Ver el órgano →- Substitució comptadors d'aigua analògics a digitals AdjudicadaPublicada: 2024-08-30