El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

L’actuació prevista consisteix en instal·lar un by pas entre la xarxa de distribució d'aigua potable del pis de dalt i del pis de baix, a l’alçada de la plaça Sanglas Alsina, per tenir mallada la xarxa en baixa de Manlleu i instal·lar en aquesta nova connexió una vàlvula reductora de la pressió per disminuir la pressió de la xarxa aigües avall. Les obres a executar es detallen en el projecte tècnic d’obra municipal ordinària titulat “REGULACIÓ DE LA PRESSIÓ DE LA XARXA I SECTORITZACIÓ DEL SISTEMA D’ABASTAMENT DEL MUNICIPI DE MANLLEU”.

Expediente 155273H · Ajuntament de Manlleu - Junta Govern Local

Licitación pública de obras convocada por Ajuntament de Manlleu - Junta Govern Local (Cataluña). Con valor estimado de 129.290 €. Procedimiento abierto simplificado. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-05-26. Expediente 155273H.

Importes y cifras

129.290 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
155273H
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Ajuntament de Manlleu - Junta Govern Local
Tipo de contrato
Obras
Procedimiento
Abierto simplificado
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
1 meses
Lugar de ejecución
Cataluña

Fechas clave

Publicación
2025-05-05
Fin de presentación de ofertas
2025-05-26

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
SOCIEDAD GENERAL DE AGUAS DE BARCELONA, S.A.U. Formalizado 115.068 € 2025-09-03

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2025-05-05
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2025-07-11
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2025-11-05

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Manlleu - Junta Govern Local

Ver el órgano →