El Vínculo El Vínculo.
Publicada

L’actuació consisteix en el sanejament i la neteja manual del talús per fer caure els blocs inestables, i en la posterior estabilització del vessant mitjançant la instal·lació d’una membrana d’alta resistència tipus Spider S 30, complementada amb ancoratges d’acer B500SD i ancoratges flexibles de cable GA 7001, configurant un sistema de contenció i sosteniment que assegura la fixació dels blocs i la transmissió de càrregues cap al terreny estable, garantint així la seguretat i estabilitat del camí i del conjunt d’espais municipals i finques servits per aquest accés.

Expediente Expedient 32/2026 - 02 · Consell Comarcal de l'Alta Ribagorça

Licitación pública de obras convocada por Consell Comarcal de l'Alta Ribagorça (Lleida). Con valor estimado de 59.000 €. Procedimiento abierto simplificado. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-06-08. Expediente Expedient 32/2026 - 02.

Importes y cifras

59.000 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
Expedient 32/2026 - 02
Estado
Publicada
Órgano de contratación
Consell Comarcal de l'Alta Ribagorça
Tipo de contrato
Obras
Procedimiento
Abierto simplificado
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
2 meses
Lugar de ejecución
Lleida

Fechas clave

Publicación
2026-05-18
Fin de presentación de ofertas
2026-06-08

Códigos CPV

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2026-05-18

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Consell Comarcal de l'Alta Ribagorça

Ver el órgano →