Instal·lació de jocs infantils per a diferents àrees de joc del municipi de Palol de Revardit
Expediente X2026000213 · Ajuntament de Palol de Revardit
Licitación pública de obras convocada por Ajuntament de Palol de Revardit (Girona). Con valor estimado de 63.099 €. Procedimiento otros. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-09-18. Expediente X2026000213.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- X2026000213
- Estado
- Publicada
- Órgano de contratación
- Ajuntament de Palol de Revardit
- Tipo de contrato
- Obras
- Procedimiento
- Otros
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Lugar de ejecución
- Girona
Fechas clave
- Publicación
- 2026-08-27
- Fin de presentación de ofertas
- 2026-09-18
Códigos CPV
- 45223800Montaje e instalación de estructuras prefabricadas
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2026-08-27 |
Ubicación geográfica
- Girona, Gerona, Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Ajuntament de Palol de Revardit
Ver el órgano →- La naturalesa i extensió de les necessitats que es pretenen cobrir amb la contractació de les obres de referència així com a idoneïtat del seu objecte i contingut per satisfer-les venen determinades per la voluntat de millora de la digitalització dels sistema de gestió de l’aigua urbana a fi de millorar el control sobre la xarxa de distribució, per incidir en l’estalvi del consum d’aigua i incrementar la garantia del subministrament. Concretament, l’objecte de les obres consisteix en la renovació de comptadors domiciliaris i municipals així com la sectorització de la xarxa de Palol de Revardit. ResueltaPublicada: 2026-02-13
- Projecte de rehabilitació de la finca de Can Fèlix per a destinar-la a equipament públic. Concretament, les obres consisteixen en la rehabilitació de l’edifici existent per implantar un ús de bar i agrobotiga en planta baixa i un habitatge en planta primera. Les principals actuacions que es portaran a terme per tal d’implantar els usos proposats seran els treballs d’enderroc, la consolidació estructural, la nova estructura, adaptació topogràfica, redistribució interior, actuacions de modificació estructural i de façanes. ResueltaPublicada: 2025-08-19