Gestió del Servei Públic d’Atenció a la Primera Infància de l’Ajuntament de Sencelles
Expediente 241/2024 · Alcaldía de Ajuntament de Sencelles
Licitación pública de servicios convocada por Alcaldía de Ajuntament de Sencelles (Illes Balears). Con valor estimado de 322.000 € y presupuesto de 154.000 € (IVA incluido). Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-07-11. Expediente 241/2024.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- 241/2024
- Estado
- Evaluación
- Órgano de contratación
- Alcaldía de Ajuntament de Sencelles
- Tipo de contrato
- Servicios
- Procedimiento
- Abierto
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Lugar de ejecución
- Illes Balears
Fechas clave
- Publicación
- 2024-06-19
- Fin de presentación de ofertas
- 2024-07-11
- Disponibilidad de documentos
- 2024-07-08
Códigos CPV
- 80110000Servicios de enseñanza preescolar
Criterios de adjudicación
| Tipo | Criterio | Peso |
|---|---|---|
| Juicio de Valor | Com es gestionarà el funcionament de la gestió administrativa-organizativa | 4.0 |
| Juicio de Valor | Propostes per a l'acció i reflexió pedagògica | 4.0 |
| Juicio de Valor | Proposta d'organització del personal | 3.0 |
| Juicio de Valor | IOF primer cicle d'infantil | 20.0 |
| Juicio de Valor | Propostes i projectes d'innovació educativa | 6.0 |
| Juicio de Valor | Proposta per als serveis d'enfortiment de les capacitats parentals | 1.0 |
| Cuantificables Automáticamente | Proposta econòmica | 45.0 |
| Juicio de Valor | Definició de responsabilitats a la gestió de recursos humans i materials | 0.5 |
| Juicio de Valor | Proposta de supervisió educativa | 1.0 |
| Juicio de Valor | Projecte de gestió econòmica del servei | 4.0 |
| Juicio de Valor | Proposta de mètode d'intervenció pedagògica | 6.0 |
| Juicio de Valor | Gestió de quotes i la justificació d'aquestes davant l'Administració | 1.0 |
| Juicio de Valor | Proposta de pla de formació i supervisió del personal | 1.0 |
| Juicio de Valor | Tipus d'accions concretes per integrar la relació familiar-escola | 2.0 |
| Juicio de Valor | Adequació del PEC a les característiques d'aquest interval d'edats | 1.0 |
| Juicio de Valor | Proposta de gestió infromàtica de les dades i del servei | 0.5 |
Garantías exigidas
| Tipo | Importe | Porcentaje |
|---|---|---|
| Definitiva | — | 5.0 % |
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del Contratante | Anuncio de Pliegos | 2024-06-19 |
| Perfil del Contratante | Anuncio de Licitación | 2024-06-19 |
Ubicación geográfica
- Islas Baleares, Islas Baleares
- Sencelles, Islas Baleares, Islas Baleares
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Alcaldía de Ajuntament de Sencelles
Ver el órgano →- Obres d’instal·lació del nou ascensor i adaptació d’elements afectats a l’edifici del convent de Ca Ses Monges de Biniali EvaluaciónPublicada: 2026-06-15
- Servei de socorrisme, salvament, vigilància, control d’accés, informació als usuaris i gestió i cobrament de tiquets i abonaments de la piscina municipal de Sencelles AdjudicadaPublicada: 2026-06-02
- Subministrament, instal·lació, configuració, posada en funcionament i manteniment durant un any d’un sistema de control d’accessos per a sis (6) portes corresponents a les àrees d’aportació i del punt verd del terme municipal de Sencelles AdjudicadaPublicada: 2026-05-25
- Servei de neteja integral dels centres escolars de Sencelles: escoleta de 0-3 anys d’Es Molins i CEIP Can Bril AdjudicadaPublicada: 2026-05-20
- Servei de neteja integral del centre educatiu CEIP/IES Can Bril, amb subministrament de materials, productes i consumibles PublicadaPublicada: 2026-03-11
- Obres de millora del drenatge, xarxa d’aigua potable i sanejament del carrer Constitució i del carrer Ramon Llull, així com del drenatge de la plaça Nova ResueltaPublicada: 2026-02-17
- Obres de consolidació i sanejament de l'espai central de la nau Osca de Sencelles ResueltaPublicada: 2025-12-18
- Obres de millora de l’espai públic, relativa a la reurbanització del carrer Constitució i l’embelliment de la plaça Nova, incloent-hi la creació d’un espai de jocs infantils i la millora de l’accessibilitat, l’enllumenat i la qualitat urbana ResueltaPublicada: 2025-11-27
- Obres de reforma i adequació de la mobilitat als carrers de Sor Francinaina Cirer, plaça de Son Morei i carrer des Rafal ResueltaPublicada: 2025-11-25
- Obres de reparació i millora al cementeri municipal de Sencelles. AdjudicadaPublicada: 2025-11-19