El Vínculo El Vínculo.
Publicada

Els treballs previstos consisteixen en: 1) Renovació canonada distribució d’aigua al carrer Teodor Miralles: Nova canalització des de Cal Peraire fins passada la cruïlla del Camí de la Clusa, de 890 m de longitud, amb tub de polietilè d’alta densitat de diàmetre 200 mm PN16, col·locada en una rasa excavada a la vorera 1,10 m de fondària i 0,60 m d’amplada, protegida i envoltada de sorra. Retirada de la canalització existent a la vorera, de tub de fibrociment de d200 mm en un tram de longitud 730 m entre el C/de l’Església i el final de la canalització al nº61 del C/Teodor Miralles. Es transportarà a un abocador de residus especials amb sacs especials, segons normativa vigent per a materials que contenen amiant. 2) Renovació canonada distribució d’aigua als Clotassos: Nova canalització des de la font dels Clotassos fins a Cal Teuler, de 144 m de longitud, amb tub de polietilè d’alta densitat de diàmetre 63 mm PN16, col·locada en una rasa excavada a la vorera de 1,00 m de fondària i 0,40 m d’amplada, protegida i envoltada de sorra.

Expediente 273/2024 · Ajuntament de Vilada

Licitación pública de obras convocada por Ajuntament de Vilada (Cataluña). Con valor estimado de 282.204 €. Procedimiento abierto simplificado. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-02-19. Expediente 273/2024.

Importes y cifras

282.204 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
273/2024
Estado
Publicada
Órgano de contratación
Ajuntament de Vilada
Tipo de contrato
Obras
Procedimiento
Abierto simplificado
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Cataluña

Fechas clave

Publicación
2025-01-30
Fin de presentación de ofertas
2025-02-19

Códigos CPV

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2025-01-30

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Vilada

Ver el órgano →