El Vínculo El Vínculo.
Adjudicada

Els Geganters d’Esparreguera son els encarregats de portar i fer ballar els gegants, figures d’imatgeria festiva de grans dimensions que, a Esparreguera, porten el nom de Guillem i Emma, acompanyats del gegantó Espinguet. Els gegants constitueixen un element destacat del seguici festiu i els geganters porten a terme les seves actuacions en la trobada de gegants de la Festa de Santa Eulàlia i la Festa Major d’Estiu. L’objecte del contracte consisteix en les actuacions dels Geganters d’Esparreguera: - Trobada de gegantons, en el marc de les Festes de Santa Eulàlia el dissabte 14 de febrer de 2026 a les 17.30 h, amb el següent recorregut: plaça de Santa Eulàlia, carrers de Balmes, dels Arbres, plaça de la Constitució, passatge de les Eixides i plaça de la Pagesia. Trobada gegantera, en el marc de la Festa Major d’estiu el dissabte 11 de juliol de 2026 a les 19 h, amb el següent recorregut: plaça de l’Ajuntament, carrer Gran, plaça de Santa Eulàlia, carrers de Montserrat, del Beco, de Ferran Puig, dels Arbres i plaça de la Pagesia.

Expediente 1448-0626/2026.2.4 · Ajuntament d'Esparreguera

Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament d'Esparreguera (Barcelona). Con valor estimado de 4.760 € y presupuesto de 4.760 € (IVA incluido). Procedimiento contrato menor. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-02-06. Expediente 1448-0626/2026.2.4.

Importes y cifras

4.760 €
Valor estimado
4.760 €
Presupuesto (con IVA)

Datos del expediente

Expediente
1448-0626/2026.2.4
Estado
Adjudicada
Órgano de contratación
Ajuntament d'Esparreguera
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Contrato Menor
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2026-02-03
Fin de presentación de ofertas
2026-02-06

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
ASSOCIACIO¿ DELS GEGANTERS D'ESPARREGUERA Adjudicado 4.760 € 2026-02-23

Ubicación geográfica

Otras licitaciones de Ajuntament d'Esparreguera

Ver el órgano →