El Vínculo El Vínculo.
Publicada

El servei consisteix a donar el suport necessari i l’atenció adequada a l’alumnat de segon i tercer curs de primer cicle d’educació infantil que és usuari del servei de menjador, durant la franja horària del migdia, des de l’acabament de les classes del matí fins al començament de les classes de la tarda. Les escoles rurals que tenen implantat primer cicle d’educació infantil i han de disposar d’un/a (1) monitor/a complementari/ària al menjador escolar durant l’horari de prestació del servei són les següents: Escola Municipi/ Horari de servei La Barquera Alió de 13.00 a 15.00 h Sant Jaume Bràfim de 13.00 a 15.00 h Cabra del Camp Cabra del Camp de 12.30 a 15.00 h Mare de Déu de l’Esperança Figuerola del Camp de 12.30 a 15.00 h Les Moreres Les Pobles de 12.30 a 15.00 h Santa Magdalena El Pont d’Armentera de 12.30 a 15.00 h Les Comes Rodonyà de 12.30 a 15.00 h Manuel de Castellví i Feliu Vilabella de 13.00 a 15.00 h Rocabruna Picamoixons de 13.00 a 15.00 h

Expediente 8100170005-2026-0002362 · Consell Comarcal de l'Alt Camp

Licitación pública de servicios convocada por Consell Comarcal de l'Alt Camp (Tarragona). Con valor estimado de 57.377 €. Procedimiento otros. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-08-17. Expediente 8100170005-2026-0002362.

Importes y cifras

57.377 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
8100170005-2026-0002362
Estado
Publicada
Órgano de contratación
Consell Comarcal de l'Alt Camp
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Otros
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Tarragona

Fechas clave

Publicación
2026-07-31
Fin de presentación de ofertas
2026-08-17

Códigos CPV

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2026-07-31

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Consell Comarcal de l'Alt Camp

Ver el órgano →