El Vínculo El Vínculo.
ResueltaFinanciación UE

El municipi de Vilagrassa, en relació als serveis de subministrament d’aigua potable té la necessitat de fer la renovació de la xarxa d’abastament d’aigua potable, donat que més del 60% de la xarxa de distribució d’aigua potable està formada per canonades de fibrociment. Aquesta instal·lació ja ha superat amb escreix la seva vida útil, han aparegut problemes d’estanquitat i fuites, fruit de la fragilitat del material i de les ruptures que s’originen quan es duen a terme reparacions en les instal·lacions auxiliars. Per tant, és necessari procedir a la contractació de les obres de Millora i renovació de la xarxa d’abastament d’aigua en baixa del municipi de Vilagrassa.

Expediente 32/2023 · Ajuntament de Vilagrassa

Licitación pública de obras convocada por Ajuntament de Vilagrassa (Lleida). Con valor estimado de 406.541 €. Procedimiento abierto simplificado. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-02-06. Expediente 32/2023.

Importes y cifras

406.541 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
32/2023
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Ajuntament de Vilagrassa
Tipo de contrato
Obras
Procedimiento
Abierto simplificado
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Lleida

Fechas clave

Publicación
2024-01-17
Fin de presentación de ofertas
2024-02-06

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
ACSA OBRAS E INFRAESTRUCTURAS SAU Formalizado 344.285 € 2024-03-15

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2024-01-17
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2024-03-13
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2024-03-19

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Vilagrassa

Ver el órgano →