El Vínculo El Vínculo.
Adjudicada

El contracte menor per a l'adquisició de proteccions esportives pavelló municipal El Castell es desglossa en tres lots: LOT 1: Moble per a emmagatzemar material esportiu, construït en ferro vernissat a foc, amb tractament antioxidació. Muntat sobre rodes tipus industrial. Se subministra muntat. Armari metàl·lic de malla amb rodes. Sistema de tancament per cadenat inclòs. Fabricat en armadura d'acer de 25 x 25 x 1,5 mm i malla soldada de 50 x 50 x 5 mm. Muntat sobre 4 rodes tipus industrial molt resistents, 2 d'elles amb fre. Tractament antioxidació amb pintura epoxi al forn. Armari subministrat amb 2 jocs de barres mòbils Configurables tant en altura com en amplària en funció de les necessitats. Se subministren desmuntats.Prestatgeria metàl·lica compatible amb armari metàl·lic de malla amb rodes (120 x 55 x 185 cm). Veure article 1.2 “Armari emmagatzematge gran”. Sistema de tancament tipus cadenat o candau compatible amb armari metàl·lic de malla amb rodes (120 x 55 x 185 cm) i amb moble material esportiu. Carro fabricat amb armadura d'acer i malla soldada de 50 x 50 mm. Amb un gruix de 5 mm. Disposa de 4 rodes giratòries de 6 cm de diàmetre, dos d'elles amb fre. Sistema superior d'obertura amb frontissa soldada a l'estructura, per a facilitar l'entrada i recollida de pilotes i sistema de tancament per cadenat (tancat amb clau no inclòs). Se subministra desmuntat. Lona de niló amb butxaca lateral compatible amb carro plegable per emmagatzematge de pilotes. El carro és una estructura única, les potes no se separen. LOT 2: Plataforma per a àrbitre de voleibol graduable a 5 altures, estructura metàl·lica amb safata d'escriptura. Equipada amb rodes per a facilitar el seu trasllat i corretges de seguretat per a permetre la seva fixació sobre els pals. Indicacions detallades a la Fitxa descriptiva adjunta.

Expediente 1432-1718/2024 · Ajuntament d'Esparreguera

Licitación pública de suministros convocada por Ajuntament d'Esparreguera (Barcelona). Con valor estimado de 7.930 € y presupuesto de 9.596 € (IVA incluido). Procedimiento contrato menor. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-04-10. Expediente 1432-1718/2024.

Importes y cifras

7.930 €
Valor estimado
9.596 €
Presupuesto (con IVA)

Datos del expediente

Expediente
1432-1718/2024
Estado
Adjudicada
Órgano de contratación
Ajuntament d'Esparreguera
Tipo de contrato
Suministros
Procedimiento
Contrato Menor
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2024-04-03
Fin de presentación de ofertas
2024-04-10

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
ELKSPORT DISTRIBUCIONES, S.L. Adjudicado 6.501 € 2024-07-08

Ubicación geográfica

Otras licitaciones de Ajuntament d'Esparreguera

Ver el órgano →