El Vínculo El Vínculo.
Adjudicada

Les actuacions que es contempla fer al citat equipament preveuen tres accions: LOT 1.-Treballs d’instal·lació de teclat amb codi i obre portes elèctric per a dues portes, una situada al pavelló i l’altra als vestuaris, incloent-hi el muntatge de 2 antenes per enllaç dels panys a internet via wifi i la connexió del quadre elèctric fins a les portes i a les antenes. LOT 2.-Col·locació de tancament a sota coberta amb reixa metàl·lica galvanitzada per evitar l’entrada d’ocells. LOT 3.-Subministra i col·locació d’equipament esportiu al interior del pavelló consistent en els següents elements: -Xarxa oficial Pickleball -joc de dos postes voleibol mòbils i amb contrapesos -Xarxa de voleibol -2 unitats de bancada de 2 m i amb 4 seients -6 unitats de protecció 1 cara 2.20x1.60 m amb lona de PVC+polietilè 45 mm -6 unitats de protecció 1 cara 2.08x1.60 m amb lona de PVC+polietilè 45 mm -6 unitats de protecció 1 cara 2.02x1.60 m amb lona de PVC+polietilè 45 mm

Expediente 203/2025 · Ajuntament de Castellar de la Ribera

Licitación pública de suministros convocada por Ajuntament de Castellar de la Ribera (Lleida). Con valor estimado de 5.950 € y presupuesto de 7.200 € (IVA incluido). Procedimiento contrato menor. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-11-14. Expediente 203/2025.

Importes y cifras

5.950 €
Valor estimado
7.200 €
Presupuesto (con IVA)

Datos del expediente

Expediente
203/2025
Estado
Adjudicada
Órgano de contratación
Ajuntament de Castellar de la Ribera
Tipo de contrato
Suministros
Procedimiento
Contrato Menor
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Lleida

Fechas clave

Publicación
2025-11-07
Fin de presentación de ofertas
2025-11-14

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
ELKSPORT DISTRIBUCIONES, S.L. Adjudicado 5.942 € 2025-11-27

Ubicación geográfica

Otras licitaciones de Ajuntament de Castellar de la Ribera

Ver el órgano →